ilginç bir forum admini :)

IRC/ICQ/MSN v.b. chat programlarında yaşanmış bizi güldüren, ilginç diyaloglar.
teknomaynak
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen teknomaynak »

yakialem çok haklısın kadir sen ve ben bu foruma SADECE yanlış anlaşılmaları düzeltmek için üye olduk gereksiz bir başlık adminlerle veya modlarla konuşucağım herkese iyi bayramlar
teknomaynak
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen teknomaynak »

bu eren şimşeğin bu gün işini bitiriyorum artık böle bi sorunumuz kalmayacak
kkadirr1989
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen kkadirr1989 »

Arkadaşlar tamam konuyu uzatmayalım

Konuyu açan arkadaşa ve Site adminine ilgili yazıyı attım onlarında bu konuyla hassasiyet ile ilgileneceğine eminim

Saygılar
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Re: ilginç bir forum admini :)

Mesaj gönderen ComiC »

ComiC yazdı:hehe az önce yaşadım. Fakat öğrendim ki gerçek kişi değilmiş. Şakacı arkadaş he he he
Ah ah bu arkadaşlarda birgün okuma yazma öğrenecekler :lol: bakın bakalım mesajın başında ne yazıyor.

Adamın konuşmasından belli zaten, bırakın admin olmayı o foruma üye bile nasıl olmuş ona şaştım kaldım. Adam beni iki kere banladı ya :lol: Burayada o adamla dalga geçmek için ekledim yoksa senin olmadığını biliyorum.

Ama hoşgeldiniz. Forumumuza renk kattınız. Aktif katılımlarınız bizi sevindirecektir
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
kingarthur
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen kingarthur »

teknomaynak yazdı:evet t tv nin gerçek admini yukarıdaki kişidir diğer kişi sadece bir lamer adresi ise ******* sakın inanmayın şu anki kkadirr1989 adlı kişi gerçek admindir yazışırken önce adamın msn ine bakın eren fln yazıyorsa dimdirek bloklayın kadirin ismini kullanıyor sadece
abi bloklamayı biliyoruzda dimdirek nasıl blokluyoruz supersin sen :D
Ey Aşk! Üzülerek söylüyorum ki; Bu insanlar seni haketmiyor...

[img]http://img149.imageshack.us/img149/783/163zb.jpg[/img]
kkadirr1989
New Friend
New Friend

Re: ilginç bir forum admini :)

ComiC yazdı:
ComiC yazdı:hehe az önce yaşadım. Fakat öğrendim ki gerçek kişi değilmiş. Şakacı arkadaş he he he
Ah ah bu arkadaşlarda birgün okuma yazma öğrenecekler :lol: bakın bakalım mesajın başında ne yazıyor.

Adamın konuşmasından belli zaten, bırakın admin olmayı o foruma üye bile nasıl olmuş ona şaştım kaldım. Adam beni iki kere banladı ya :lol: Burayada o adamla dalga geçmek için ekledim yoksa senin olmadığını biliyorum.

Ama hoşgeldiniz. Forumumuza renk kattınız. Aktif katılımlarınız bizi sevindirecektir
Burayı kaliteli bir forum sanmıştım ilk girdiğimde ama moderatör arkadaş bile silinme isteği geldiği halde konuyu kapatmıyorsa diyeceğim bir şey yok artık
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Bu mesaj yolladığın site admini ve moderatör kimler öğrenebilirmiyiz? Ayrıca mesajın ulaştığına emin misin? Özel mesaj yolladıysan ulaşanlar klasörünü kontrol ettin mi?

Forum adminiyim diyorsun da forumdaki yönetim işleyişini bilmiyorsun sanırım?

Buranın kalitesi konusuna gelecek olursak;

Acaba kalitesizlik forumda mı yoksa başlığa o kadar mesaj yazıp kendi sitesinin reklamını yapan kişilerde mi?

Gördüğüm kadarıyla mesajların %90 ı sana ve aynı siteden gelen diğer iki kişiye ait..
Dreams
Kullanıcı avatarı
maXimuS
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesaj gönderen maXimuS »

Kesinlik Ona ait sanırım Mesajl sayılarından bunu anlayabilirsiniz zaten 3 mesaj atılmış 3'üde bu konuya düşündürücü ?
[color=#d10000]<?PHP [/color]
[color=#0000ff]echo ("[/color][b][color=#0051ff][i] When the rain keeps falling can't you hear me calling? For somebody new Someone just like you [/i][/color][/b][color=#002dff]");[/color]
[color=#e30000]?>[/color]
kkadirr1989
New Friend
New Friend

maXimuS yazdı:Kesinlik Ona ait sanırım Mesajl sayılarından bunu anlayabilirsiniz zaten 3 mesaj atılmış 3'üde bu konuya düşündürücü ?
Bu yazıları görüp üye oldum site ilk başta hoşuma gitmişti yanlız kimler online kısmını yanlış görmüşüm o yüzden şaşırdım

Ayrıca o 2 arkadaşta saygısız bir mesaj attıysa onların adın özür dilerim
CaGLa2

Mesaj gönderen CaGLa2 »

bana cok sacma geldi yazilanda yorumda...
ve bir admindenn banlayacak diye korkmakta ne kadar anlamsiz kişisel nedenle banlayan bir adminin ne kadar kişilkisiz forumu vs.. de kalitesizliğini gösterir... bugune kadar hiç korkmadim korkmamda...
Kilitli