PC'mi başka bir yerden takip altına alabilirlermi

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
Kullanıcı avatarı
kingarthur
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen kingarthur »

ben de gördüm masaüstünü bile görebiliyor bir uzaktan erişim programı olması yeterli
Ey Aşk! Üzülerek söylüyorum ki; Bu insanlar seni haketmiyor...

[img]http://img149.imageshack.us/img149/783/163zb.jpg[/img]
Askim_SeydaM
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen Askim_SeydaM »

hıc bır programa gerek yok sadece su sıhırlı cumlelerı bılmen yeterlı
1-CMD
2-netstat -n
ok
Kullanıcı avatarı
aY
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen aY »

mrb. arkadaşlar bi konuda yardıma ihtiyacım var..tabi biraz sıkı bi soru olacak.. 9Desks pogramı nı kullanarak çok fazla sayıda oturum açtım..benim soru m şu ; sağ altta bulunan msn simgesini nasıl gizleyebilirim..Yani msn aktif olacak.. sadece actığım farklı oturumda yazısabilecem..(çunku su an calıştığım işyerinde msn pek hoş karşılanmıyor ) tabi msn den bi yazışma geldiğinde diğer oturumumda pencere cıkacak..veya msn messenger e benzer bi program biliyormusunuz...yahoo haricinde, kimsenin pek bilmediği....ya arkadaşlar çok sey istedim galiba farkındayım..neyse sağolun arkadaşlar...byy
Kullanıcı avatarı
carix
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen carix »

bilgisayarda bi güvenlik açığı olmadığı süreci ip adresini bilmekle hiçbirşey yapamazsın.... portlar açık olmadığı sürece de yapabileceğin tek şey bilgisayarın paylaşım klasörüne erişmek olacaktır.. eğer paylaştırılmış bi klasör de yok ise sadece bilgisayarın ismini kullandığı işletim sistemini explorerın versyonunu öğrenebilirsin bu işler o kadar basit değil

netstat komutu bilgisayarın o anda iletişim halinde bulunduğu adresleri sıralar ve bi windows hizmetidir.
CAHİLİN YANINDA KİTAP GİBİ SESSİZ OL! ZİRA SUSMAK EN GÜZEL KONUŞMAKTIR.
Kullanıcı avatarı
aY
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen aY »

arkadaşım umarım soru m net bişekilde anlasılmıstır..:) çünkü ben seni cevaptan pek bişey anlamadımda..anladığım şu "güvenlik acıgı olmadıkca pek bişey yapamam..ok.. sağolasın kardeş..iyi calışmalar
Kullanıcı avatarı
keops
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen keops »

Askim_SeydaM yazdı:evet mesala sen benle msnde konuşsan ve ben sana bir dosya göndersem illede dosya değil yani arka plan ... veb cam .. microfon vb gibi bir dosya alışverişi yaptığın zaman ben 15 saniyede senin IP adresini alırım değil ne yaptığına bakmak pc ni istediğim gibi kullanırım bilmem anlatabildim mi ?

Virüste bir şiirdir kafiyesini bildiğin sürece ?
sadece ip adresi ile bir bilgisayara girmek mümkün mü ve bu kadar kolay mı?
[size=117][b]İnsan, düşünen tek hayvan değildir,

ama bir hayvan olmadığını düşünen tek hayvandır.[/b][/size]

[align=right][b]Pascal Picq[/b][/align]
korayser
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen korayser »

başka bir yöntem olarak da bilgisayarına bir casus program kurdularsa sen hiç bir şey fark etmeden bütün işlemlerin mail olarak önceden tanımlananan adreslere ulaştırılıyor. yani dostum bilgisayarını izlemelerinin binbir çeşit yöntemi var.
www.korayhoylu.com
BluepearL
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen BluepearL »

Ne engellemenin bi şeyi var ne de bir yolu...desemmi acaba :) Ben Gazeteciyim..Benim şirketimde de bu durum söz konusu..Yapman gereken Cd den çalışan Pardus yada diğer işletim sistemleri ile işini görmek..Aman farketmesinLer :) yanarsın..
Kullanıcı avatarı
yNkes53
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen yNkes53 »

arkadaş dogru soyluyor ama sen kafaya takma internet kablosunu çıkar çalış çalış dur