OruÇlu Ayi

Bildiğiniz fıkralar, komik yazılar, gülmekten yerlere yatacağınız olayları paylaşalım :)
ilmurat
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ilmurat »

Bi biskrem versemm...
[scroll][color=brown][b]G İ T T İ M[/b][/color][/scroll]
Kullanıcı avatarı
ezelimgüzelim
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ezelimgüzelim »

ilmurat yazdı:Şimdi ormanda oturan acil vaka bir hasta varmış, hastaneye gitmesi mecburmuş. Bizim doktor da ne yapsın, almış jipini gitmiş kadının ormandaki evine. Almış kadını atmış jipinin arkasına ve ormanda gidiyorlarmış. Önüne kıpkırmızı bir adam çıkmış, ben demiş ormanın kırmızılı i**esiyim demiş. Bana bir yiyecek. Adam düşünmüş, sandvicini vermiş ibneye. Sonra bir gölun etrafından geçerken sapsarı bir tip çıkmış, el kol sallamış falan, bizimkini durdurmuş. Ben demiş bu gölün sarılı i**esiyim demiş. Bana bir içecek. Bizimki durmuş düşünmüş, vermiş kolasını. Sonra yola devam etmiş. Bizimki işte basbaya bildiğimiz asvalta çıkmış otoyolda gidiyormuş. Önöne masmavi bir adam çıkmış, el kol sallamış falan durdurmuş bizimkini. Bizimki sinirlenmiş. "Yaa asfaltın mavili i..esi!!!! Sen ne istiyorsun????" Mavili herif dönmüs: "Ehliyet, ruhsat lütfen!"
Yanlız i..eler çok masum, yiyecek, içecek gibi şeyler istiyolar adamdan. :-x
çok iyi yaa :D
Çıkmadık candan ümit kesilmez...
[img]http://img93.imageshack.us/img93/2258/1428ft0nukc2.gif[/img]
veronica
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen veronica »

:) Bi düşünürüm o zaman :D

Arıcanada küçük bi dip not olaraktan yane: Bu göz çok ürkütücü, hiç yakışmamış :P