Nasil Bİr Asiksiniz

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
ibryapici
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Nasil Bİr Asiksiniz

Mesaj gönderen ibryapici »

1. Sevgilinizin evine dogru yürüyorsunuz. Oraya varmak için iki yol var. Biri kisa yol ama çok kalabalik ve kasvetli. Digeri uzun, ama yürürken harika manzaralar ve hos seyler görebileceginiz bir yol. Bu iki yoldan hangisini seçeceksiniz?

2. Yol üzerinde iki gül agaci görüyorsunuz. Birinde kirmizi güller, digerinde beyaz güller var. Sevgilinize iki agaçtan topladiginiz yirmitane gül götüreceksiniz. Hangi agaçtan kaçar adet gül toplarsiniz? (Yirmitanesi ayni renk de olabilir, ikisinin karisimi da olabilir. Kaçar tanealdiginizi aklinizda tutun).

3. Sonunda eve variyorsunuz. Aileden biri kapiyi açiyor. Sevgilinizionlarin seslenip çagirmasini mi beklersiniz, yoksa içeri girip kendiniz mi yanina gidersiniz?

4. Sevgilinizin odasina girdiniz. Ama içeride kimse yok. Gülleri birakacaksiniz. Pencere kenarina mi, yatagin üzerine mi?

5. Birlikte güzel bir aksamin ardindan gece onlarin evinde kalacaksiniz ve yatma zamani geldi. Ikiniz ayri odalarda uyumaya gidiyorsunuz. Sabaholunca, ona bakmak için odasina gidiyorsunuz. Peki sizce uyuyor mu, uyanmis mi?

6. Simdi eve dönme vakti. Geri dönerken, bu sefer kisa ve kasvetli yolu mu seçeceksiniz uzun ve hos manzarali yolu mu?

YANITLAR

1. Burada yol sizin ask hakkindaki tutumunuzu gösteriyor. Kisa yolu seçtiyseniz çabuk ve kolay asik oluyorsunuz. Uzun yolu seçtiyseniz aski agirdan aliyor ve kendinizi kolay kaptirmiyorsunuz.

2. Kirmizi güllerin sayisi iliskinizde ne kadar verici oldugunuzu gösteriyor. Beyaz güllerin sayisi ise ne kadar alici oldugunuzu. Mesela 18 kirmizi gül ve iki beyaz gül topladiysaniz, siz yüzde 90 vermeye ve karsiliginda yüzde 10 almaya razi oluyorsunuz.

3. Bu soru iliskide sorunlara karsi nasil davrandiginizi gösteriyor. Sevgilinizi aileden birisinin çagirmasini istediyseniz, siz sorunlarin üzerine gitmiyor, onlarin bir sekilde kendiliginde çözülmesini bekliyorsunuz. Sevgilinizin yanina kendiniz gittiyseniz, sorunlarinüzerine gidip çözene kadar mücadele etmeyi seçiyorsunuz.

4. Gülleri biraktiginiz yer sevgilinizle ne kadar çok görüsmekistediginizi gösteriyor. Yataga birakilan güller ona doyamadiginizi, pencere kenarina birakilan güller ise araya mesafe koymaya çalistiginizi gösterir.

5. Onu uykuda mi uyanik mi tahmin ettiginiz, ona karsi tavrinizigösteriyor. Sevgilinizi uykuda tahmin ettiyseniz, onu oldugu gibi kabul ediyorsunuz. Uyanmis tahmin ediyorsaniz, onun degismesini istiyorsunuz demektir.

6. Ve geri dönüste nasil bir yol seçtiginiz, aski ne kadar uzunyasadiginizi gösteriyor. Kisa ve kasvetli yolu seçtiyseniz, asktan çabuk bikiyorsunuz. Uzun ve hos manzarali yolu seçtiyseniz aski doya doya ve uzun süreli yasiyorsunuz demektir.

emege saygı
site linki: http://www.sevdinmi.com/iliski/nasil.htm
Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar.
Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar.
Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık.
Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.
CaGLa2

Mesaj gönderen CaGLa2 »

seviyorum ben :(
Kullanıcı avatarı
yaho_87
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen yaho_87 »

cevap yok ben aşık değilim yani
ya çaresizsiniz...
yada ÇARE SİZSİNİZ!!!
Kullanıcı avatarı
ibryapici
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

ben cok seviyorum sırf onu gormek için 1000 km yol gidiyorum 1 saat gorup geri donuyorum ona cılgınlar gibi asıgım
Kullanıcı avatarı
sevgi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sevgi »

bravo ibrahim kim bu şanslı kız ki onun için 1000 km yol gidiliyor

bende seviyormuşum eskiden ama şimdi unutmak zorundayım
Aşk caddesinde seninle yürürken, ayrılık yağmuru yağdı birden, şemsiyesiz kaldık ve ikimizde sırılsıklam olduk

[img]http://www.110bazar.com/sad.jpg[/img]
ilmurat
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ilmurat »

ibryapici yazdı:ben cok seviyorum sırf onu gormek için 1000 km yol gidiyorum 1 saat gorup geri donuyorum ona cılgınlar gibi asıgım
Allah yardımcın olsun dostum, bende sana benzer bir durumdayım..
[scroll][color=brown][b]G İ T T İ M[/b][/color][/scroll]
ilmurat
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ilmurat »

WONDER444 yazdı:ben kimseyi sevmem :cry:

kimse de seni sevmez o zaman...

denklem kurmak istersek sonuç budur....
ilmurat
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ilmurat »

banane dostum ben sadece gerçek hayatta olabilesi bir durumu anlatıyorum...

doğru orantı yani anlayabiliyormusun?

kimse de seni sevmez... :( bu gayet normal
Kullanıcı avatarı
oceansgirl
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen oceansgirl »

Verici olduğum kadar alıcıymışım demekki zaten ilişkilerim bu şekilde devam ederse no problem! :P
ELLERIMI HER UZATISIMDA BOSLUKTA KALIYOR, HER GUN KURDUGUM DUSLER HEP BOSA CIKIYOR, NE OLDUGUNU BILMIYORUM AMA, BIRILERI DUSLERIMDE HICKIRARAK AGLIYOR...
Kullanıcı avatarı
ibryapici
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

sevgi arkım

bu sanslı kız dunyanın en gusel kızı bana gore tabii hayallerimin prensesi gonlumun sultanı onu cok seviyorum