Kanser Tedavİsİnde Kantaron Otu

En önemli konumuz, sağlığımız hakkında bilgilerimizi paylaşalım
demirilhan
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen demirilhan »

kendi adıma yaptırdığım bir site mevcut. Alternatif kanser tedavisi ile ilgili. bu siteyi de gezmenizi tavsiye ederim.

www.kanserdenkorkma.30mb.com
Kullanıcı avatarı
Fable
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Fable »

Sayın İlhan Demir
Alternatif Tıp ile tedaviyi varolan şu anki tedavi yöntemlerinin önüne geçirmek doğru bir yaklaşım olmadığını düşünüyorum..
Kanser denilen rahatsızlık tek bir şey değildir bir çok çeşidi vardır,
verdiğiniz mesaj kansere çare olarak algılanmaktadır,
Kanser tedavisinde izlenen yol çeşidine ve evresine göre değişmektedir,
Şahsi görüşüm; varolan tedavi yöntemleriyle birlikte ek olarak alternatif tıbbın denenmesinde bir sakıncası olmadığı şeklindedir
Bu konuyla ilgili bir meslektaşımın adını da burada kullanmanız hiç etik bir davranış değil
Eşinize acil şifalar dilerim...
[size=100][b][blur][color=darkblue]Ruyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır...[/b][/blur][/size][/color]
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

her şey dogada var her türlü hastalıgın bu kanser bile olsa tıp günden güne gelişiyo tabii hastalıklarda Allah acil şifa versin arkadaş
demirilhan
Slow Friend
Slow Friend

Re: Kantaron İle İlgİlİ Lİnkler

demirilhan yazdı:Kantaron ile ilgili bir site mevcut. Bu siteye bağlanmak için:

www.kantaronotu.30mb.com
Kanser tedavisi ile ilgili sitemizin veb adresi:

www.kanserdenkorkma.com

olarak değişmiştir.

Daha önce adını verdiğim Çağrı Baharat maalesef bazı hastalara farklı kantaron otu gönderdiğinden Kantaron otu tedariki konusunda benimle temasa geçiniz.
demirilhan
Slow Friend
Slow Friend

Fable yazdı:Sayın İlhan Demir
Alternatif Tıp ile tedaviyi varolan şu anki tedavi yöntemlerinin önüne geçirmek doğru bir yaklaşım olmadığını düşünüyorum..
Şahsi görüşüm; varolan tedavi yöntemleriyle birlikte ek olarak alternatif tıbbın denenmesinde bir sakıncası olmadığı şeklindedir
Bu konuyla ilgili bir meslektaşımın adını da burada kullanmanız hiç etik bir davranış değil
Eşime acil şifalar dilediğiniz için çok teşekkür ederim.

Sayın Dr. Fable,
Sizin hiç kanserli bir yakınınız oldu mu? Göz göre göre ölüme gidişini seyrettiniz mi? Kanser hastalarının ve yakınlarının çaresizliğini hiç yakından gördünüz mü?

Bunları yaşamayan bilemez.

Ben doktor değilim, bir avukatım. Ancak kantaron otunun kanseri tedavi ettiğini bana söyleyen bir doktordu. Haliyle bu doktorun adını burada belirtmeyi bir görev kabul ettim.

Şu anda kanserli hastalara yardımcı olmak ve ortodoks kanser tedavisinin hastaya çare olamadığı durumlarda yardımcı olmak için bir de;

Kanserden Korkmayanlar Sağlık Eğitim ve Araştırma Derneği kurdum.

Herkesi bu derneğe yardımcı olmaya çağırıyorum.
demirilhan
Slow Friend
Slow Friend

Re: Kantaron İle İlgİlİ Lİnkler

demirilhan yazdı:Kantaron ile ilgili bir site mevcut. Bu siteye bağlanmak için:

www.kantaronotu.30mb.com
Kantaron otunun kanser tedavisinde kullanımına ilişkin KANSERDEN KORKMAYANLAR SAĞLIK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA DERNEĞİ isimli bir derneğimiz bulunmaktadır.

Veb sitemizin adresi:

www.kanserdenkorkma.com

Kanser tedavisinde kantaron otu ve kantaron yağını nasıl kullandığımıza ilişkin olarak bizden bilgi alabilirsiniz.

AYRICA;

Kanser hastalarına değişik çeşitte kantaron otu gönderdiği için Çağrı Baharat ile olan ilişkimizi tamamen kestik.

KANSER HASTALARININ DOĞRU VE KANSERİ TEDAVİ EDEN KANTARON OTUNU BİZZAT DERNEĞİMİZDEN TEMİN ETMELERİ MÜMKÜNDÜR.

Kanser-Der
Kanserden Korkmayanlar Derneği

tel: 0312 4315680

cep: 0533 7179766

Allah tüm hastalara acil şifalar versin
demirilhan
Slow Friend
Slow Friend

Fable yazdı:Sayın İlhan Demir
Sayın Dr. Fable,

Alternatef Tıp ile tedaviyi varolan şu anki tedavi yöntemlerinin önüne geçirmek doğru bir yaklaşım değildir diyebilmek için, modern tıp tedavilerinin kanser hastalığını ciddi anlamda tedavi ediyor olması gerekir. Oysa resmi açıklamalar kanser hastalarının ilk %50'den fazlasının bir yıl, %90"dan fazlasının ilk 5 yıl içerisinde öldüğünü gösteriyor. Demek ki tıp, henüz kanser tedavinde emekleme çağında bile değil.

Kantaron otu ameliyat sonrasında ciddi olarak kullanıldığında kesinlikle %100'e yaklaşan bir oranda kanserin yeniden oluşmasını engelliyor ve ameliyat sonrası kalan küçük kanser tümörlerini tamamen yok ediyor.

St. John's oil denilen ve üretim patenti için müracaat ettiğim kantaron otundan yapılan bir sıvı ise, kemoterapi ile birlikte verildiğinde bütün kemoterapi ilaçlarını işe yarar hale getirmektedir. Pankreas kanseri dahi st. john's oil kullanıldığında tamamen iyi olmaktadır.

Doktorlar muayene ile uğraşırken kanser tedavisinde neler yapılabileceği gibi konularda araştırma yapmak da maalesef benim gibi avukatlara kalmaktadır.
musti6732
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen musti6732 »

merhaba benim adım mustafa öncelikle geçmiş olsun benim annemde kanser hastası eşiniz gibi gögüsteki kitle yayılarak sırt kemiklerine sıçramış geç farkettik 1 seneden beri kemoterapi alıyor fakat hiç bir faydasını görmedik ben sizin yazınızı okuduktan sonra umutlandım inşalah sizin sebebiyetiniz nedeniyle annemi saglına kavuştururuz bu yazınızı bizimle paşlaştıgınız için teşekkür ederim benim sizde rica verecek oldugum mail adresine eşinizin kemik sintragfisi sonucunun ne oldugu paylaşırsanız çok mutlu olacam mail adresim:mkargidan@mynet.com
demirilhan
Slow Friend
Slow Friend

kantaron otu ile kanser tedavisi

Öncelikle annenize büyük geçmiş olsun.

Sizin gerçekten anneniz mi hasta yoksa sanki sizin iyileşmesine vesile olduğunuz bir hastanın filmleri gibi göstererek bitki pazarlamaya çalışan bir baharatçı mı olduğunuzu bilmem mümkün değil.

Zahmet olmazsa benim yanıma kadar geliverin. Samimi iseniz ve anneniz gerçekten kanser hastası ise bu kadarcık zahmete katlanmayı göze alırsınız.

size istediğiniz filmlerin dışında tamamen kanserden kurtulmuş insanlara ait yüzlerce tıbbi rapor ve dosya gösterebilirim.

Eğer gerçekten anneniz kanser hastası ise, annenize ve tüm hastalara acil şifalar dilerim.
demirilhan
Slow Friend
Slow Friend

kantaron otu ile kanser tedavisi

musti6732 yazdı:merhaba benim adım mustafa öncelikle geçmiş olsun benim annemde kanser hastası eşiniz gibi gögüsteki kitle yayılarak sırt kemiklerine sıçramış geç farkettik 1 seneden beri kemoterapi alıyor fakat hiç bir faydasını görmedik ben sizin yazınızı okuduktan sonra umutlandım inşalah sizin sebebiyetiniz nedeniyle annemi saglına kavuştururuz bu yazınızı bizimle paşlaştıgınız için teşekkür ederim benim sizde rica verecek oldugum mail adresine eşinizin kemik sintragfisi sonucunun ne oldugu paylaşırsanız çok mutlu olacam mail adresim:mkargidan@mynet.com
Tıbbi belgeleri yayınlamak yani Kemik sintigrafisi sonuçlarını yayınlamak suçtur. Aslında ben de yüzlerce raporun sonuçlarını; pankreas, karaciğer, akciğer, beyin, dalak, böbrek, bağırsak, rahim kanseri ile ilgili tamamen temizlendiğine ve kanser tümörü kalmadığına dair raporların sonuçlarını yayınlamayı çok arzu ediyorum. Ancak böyle bir şey suç teşkil edeceğinden yayınlayamıyorum. adresim: marmara sok. 16/7 sıhhiye/ankara'dır.

Sadece hasta yakınlarını, hastaları, yanlarında doktorları ile beraber yanıma davet edip tıp doktorlarına gösteriyorum.

Sağlıklı ve huzurlu günler dilerim.
Kilitli