Sevmenin yaşı yok

Hayatta sevdiğiniz herşey hakkında..Sevdiğinizi, sevenlerinizi haykırın..
Kullanıcı avatarı
ibryapici
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen ibryapici »

hehe bence deil
Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar.
Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar.
Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık.
Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.
CaGLa2

Mesaj gönderen CaGLa2 »

yigitcan yazdı:bu söyledikleriniz dogru!hatta başıma daa önce cok geldi!sewiyorum bitiyorum aşıgım ölüyorum dedim hemde cok dedim daha önce ama hiçbirisinin dogru olmadıınıda ögrendim!
fakat en son bu sözleri söylediim kişiye söyledigim bu sözlerin yalan olmadıgını farkettim!belkide ona ulaşamadıgım içindir!ulaşamadıgım için gözümde buyutuyorumdur! ona ulaştıgımda yalan olduunu anlarım belki
ama bilmiyorum!umarım öyle olr cunku hayatımın en uzun ayrılıgını yaşıyorum!we kötü olan gözüm hiçbişeyi görmüyor!umarım haklısınızdır!umarım bir an önce unutabilirim!

eger onunla olursan emin olki aşkın bitecek benim başima cok geldi sirf imkansiz zor diye bir saplantı oluyor bu kesinlikle aşk değil elde edene kadar elimden geleni yaptım baktimki elime almişim unuttum gitti beni aradıgında 'NEVAR' NE İSTİYORSUN, YİNEMİ SEN ,ARAMA BENİ, SIKIYORUN ,BOGUYORSUN ,GİT BAŞİMDAN' sözlerini kullandım bunlar aşka söylenmez çünkü :) umurım anlatabilmişimdir..
Kullanıcı avatarı
eduli
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen eduli »

Aşkın yaşı olmaz ben buna inanmıyorum.Aynı durumda olan benim.Kendimden yaşça büyük birine anlatılmaz bir aşk besliyorum.Önceleri alay ederdim,inanmazdım ama ocağına bende düştüm aşkın,ve imkansız olanına,gündüz onun sevgisi beni mutlu ederken geceleri bunun imkansız oluşu beni sabahlara kadar ağlattı halen ağlatıyor,canımı bile vermeye razıyım bu aşk uğruna,SEVİYORUM DELİLER GİBİ,SEN İMKANSIZSIN SENSİZLİKTE İMKANSIZ EYYY SEVDİĞİM.ALLAH SENİ KORUSUN VE BANA BAĞIŞLASIN.
Kullanıcı avatarı
re_charge
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen re_charge »

şu sevme yaşına gelemedik gitti.nezaman sevecez yav.3 gün 5 gün.bitip gidiyoo.naapsak neetsek bilmiyom kii...
SU ATEŞE GALİPTİR AMA SU Bİ KABA GİRERSE ATEŞ ONU KAYNATIR.YOK EDER..
Kullanıcı avatarı
eduli
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen eduli »

Sevmek SuÇsa Ben En BÜyÜk SuÇluyum, Onun İÇİn Can Vermek Manyakliksa Ben Bİr AŞk ManyaĞiyim.arkadaŞlar Ne Kadar Aci Versede AŞk MÜthİŞ Bİr Duygu,benİ GÜldÜren Ve AĞlatan Tek Nedenİm. Bİtanem Sevgİmİ YÜreĞİnde Hİsset,ÇÜnkÜ Bİ Çilginin Senİ Ölene Kadar Sevecek.
Kullanıcı avatarı
re_charge
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen re_charge »

vay be gerçekten aşıksın sen.şimdi inandim..
SU ATEŞE GALİPTİR AMA SU Bİ KABA GİRERSE ATEŞ ONU KAYNATIR.YOK EDER..
Kullanıcı avatarı
ozan1042
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen ozan1042 »

bende sevmenin asık olmanın yası olmadığını savunanlardanım.önemli olan sevmenin yası değil karşılıklı olmasıdır.çünkü karşılıksız bir sevgi sadece acı verir.ayrıca ben bazı söylenenlerede katılmıyorum.insan sevdiğini 3-5 günde unutamaz.eğer ki unutuyorsa o kişi sevdiği değil,sevdiğini zannettiği kişidir.
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

haklısın sevgi karşılıklı oldumu güzel tek taraflı sevgi sadece acı verir insana oysa ki bir şeyler paylaşmak o kadar güzel ki aşık olduğun insanla
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

hayat ama bu yaşta alınan kararlar ne kadar sağlıklı olur bilemem. tamam evlenirsin .. evlenince olay bitiyor mu hayır.. neyse..
her yeni başlayan macera
heyecan dolu çilek kokar..
geLip geçici bir heves bu..
bazen kısa bazen uzun!!... =)
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]