17 Yaş altı Dünya Şampiyonası

Futbol hakkında tüm konular.
Kullanıcı avatarı
TuzluKahve
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

17 Yaş altı Dünya Şampiyonası

Mesaj gönderen TuzluKahve »

Arkadaşlar hiç televizyon yada gazetelerde Gençlerimiz hakkında haber geçiyormu?
Ben bu duruma çok sinirleniyorum. Başarısız bir çok takım hakkında sayfalar dolusu gazete haberleri, dakikalarca televizyon görüntüleri yayınlanıyor. Ama harikalar yaratan gençlerden birtek haber yok. Bu yalaka medya, gençler Avrupa Şampiyonu olduğunda bile sadece gençlerimiz şampiyon oldu diye kısa bir satırlık haber geçti. Bu gençler eze eze avrupa şampiyonu oldu. Şimdide eze eze dünya şampiyonluğuna doğru gidiyorlar. En son çeyrek finalde Çin'i 5-1 gibi bir skorlar geçtiler. Turnuvanın en gölcü takımı, kaleye en çok şut atan takımı, en çok topla oynayan takımı gibi bir çok enleri de bizim gençlerimiz başarıyor. Ve bizim gençlerimizin maçlarını EuroSport kanalı gururla yayınlıyor. "Avrupayı böyle bir takım temsil ettiği için gurur duyuyorum" diyor televizyon yorumcusu.
Lütfen arkadaşlar sporumuzun ve sporcumuzun pohpohlanmaya değil ilgiye ve desteğe ihtiyacı olduğu gerçeğini tanıdık tanımadık herkese anlatalım.
Man Loved Birds And Created Cages
God Loved Birds And Created Trees
ilmurat
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ilmurat »

Çok haklısın, ama bende takip ediyorum gençlerimiz çok iyi alttan harika adamlar geliyor....
[scroll][color=brown][b]G İ T T İ M[/b][/color][/scroll]