Bir kaç tane fıkra..... (Gülmezsen para yok.)

Bildiğiniz fıkralar, komik yazılar, gülmekten yerlere yatacağınız olayları paylaşalım :)
ilmurat
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Bir kaç tane fıkra..... (Gülmezsen para yok.)

Mesaj gönderen ilmurat »

Temel Dursun'a sordu. Yahu dursun Aristo mantığı nedir. Dursun nasıl anlatacağını düşündükten sonra:
--Bak Temel..
Temel:efendim
Dursun:senin akvaryumun varmu?
Temel:var
Dursun:akvaryumunu severmisin?........evet
Dursun:o zaman balıklarıda seversin?........evet
Dursun:o zaman denizi de seversin?.............evet
Dursun:o zaman plajı da seversin?............evet
Dursun:o zaman plajdaki kızlarıda seversin?..........evet
Dursun: o zaman o kızlarla yatmayı da istersin?.........evet
Dursun:iste aristo mantığı budur Temel'ciğim.
Bu olay Temel'in kafasına yer etti. Yolda rastladığı birini cevirip sordu:
--Kardeş senin akvaryumun var mı?
Adam:Hayır birader.
Temel:Ulan sen ipnemisun?

--------------- :?

Ufak bir suçtan hapse düşen Temel'in koğuş arkadaşı sık sık hastalanmakta haftada bir doktora gitmektedir.Adamın doktordan her gelişinde bir uzvu kesilmektedir.Bir gün bacağı,sonra kolu,eli...
Son gelişinde Temel koğuş arkadaşının kulağına eğilir manalı bir gülüşle:
-Uy!Hemşerim sanmaki anlamayrum,bağa öyle geliyoki galiba sen kısım kısım firar edeysun...

--------------- :shock:

Günün birinde İstanbul'da sarışının biri hayattan o kadar bezmiş ki kendini boğazın soğuk sularına bırakarak hayatına son vermeye karar vermiş. Boğaziçi köprüsünden geçerken arabasını durdurmuş, bari yerlere çıkmış ve titreyerek az sonra kendisini bu çekilmez hayattan kurtaracak olan sulara baka baka ağlarken yanına genç ve yakışıklı bir genç gelmiş.Genç ona acımış ve sarışının ellerini tutup "Bak, yasaman için çok neden var.Yarın sabah gemim Amerika'ya gitmek üzere demir alacak.Eğer istersen, seni de çaktırmadan gemiye alıp saklayabilirim.Sana hem yemek getiririm hem de sana çok iyi bakarım." demiş. Sarışın bakmış kaybedecek bir şey yok; belki de Amerika'ya gidip yeni bir başlangıç yaparım umuduyla denizcinin teklifini kabul etmiş. O akşam denizci genç onu gemiye almış ve filikalardan birine saklamış.Her gece sarışına üç sandviç ve bir meyve getiriyormuş, sonra da sabaha kadar sevişiyorlarmış. Bir kaç gün sonra, kaptan rutin kontrolleri sırasında sarışına rastlamış.Orada ne aradığını sormuş. Sarışın da "Ben bu gemideki denizcilerden biriyle anlaştım. O bana her gün yemek getiriyor ve Amerika'ya gitmemi sağlıyor. Ben de onun benimle sevişmesine izin veriyorum." demiş. Kaptan, "Seninle seviştiği kesin küçük hanım da ....
"Bu Kadıköy-Beşiktaş vapuru".

------------------

Clinton, Küba'ya gelecekmiş.. Kübalılar toplanmış, bir hoşluk yapacaklar.. Ülkenin en iyi ressamına başvurmuşlar.. Bir tablo yap.. Adı, 'Clinton Küba’da' olsun" diye.. Ressam "Hadi oradan" demiş.. "Ben adamı görmedim bile.. Adam hayatında Küba'ya gelmedi. Simdi ben nasıl 'Clinton Küba'da' diye resim yaparım?.." Tesadüf bu ya.. Bizim Temel, puro almaya Havana'ya gelmiş o sırada.. konuşmayı duymuş.. "Ben size istediğiniz tabloyu yaparım. Bana bir sandık puro verirseniz" demiş .. Vermişler.. Temel bir hafta sonra, Küba' lilari çağırmış.. "İste tablonuz" demiş.. Tuvalin üzerini örten bezi hızla aşağı çekivermiş.. Kübalılar da donuvermişler.. Tabloda, yatakta iki kişi .. "Bu ne" diye gürlemiş, Turizm Bakanı.: "Bu ne?.. Bu kadın kim?.." "Clinton'un karisi" demiş, Temel.. "Peki bu üstündeki adam kim?" "Clinton'un uşağı!.." "Peki Clinton nerde ulan!.." "Clinton Küba'da" .....

--------- :lol:
[scroll][color=brown][b]G İ T T İ M[/b][/color][/scroll]