Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?

Genel ve güncel anketler.

Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?

Windows98/ME
9
20%
Windows2000/XP
35
80%
Unix/Linux
0
Oy yok

Toplam oy: 44

huzunbaz

Mesaj gönderen huzunbaz »

yani öyle birşey ile demek istedim "bişiyler" yazmışımda :p
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Ben işletim sistemimi değiştirdim artık "Windows XP Pirated Etion", "Service Crack 1" kullanıyorum :lol:

Şaka şaka eğer sizde benim gibi windowsun açılışında çıkan o resimden sıkıldıysanız bunu değiştirebilmek elinizde :arrow: www.dr-pepper.de yi bir ziyaret edin derim ;)

Eğer anlatılanları doğru bir şekilde yaparsanız açılış resminiz mesela şöyle olabilir :arrow:
http://www.turkiyeforum.com/album_pic.php?pic_id=13
huzunbaz

:) benim açılış screen im daha güzel valla ehu dur az sonra bi yere upload ederim bakarsın ;)
huzunbaz

Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Evet malesef bizim linux çuluğumuz böyle sözde ve görüntüde kalıyo ;) ama olsun biz geleceğin linuxçularıyız :P Bu arada ben linux hasretimi linuxun knoppix dağıtımıyla gideriyorum bu dağıtım bir cd ye yüklü ve cdrom üzerinde kuruluma gerek kalmaksızın çalışıyor belki duymuştursunuz duymadıysanız denemenizi tavsiye ederim ben linuxlada ilk knoppix sayesinde tanışmıştım :arrow:
huzunbaz

kilahmet, knoppix i duymuştum ama nerden edinebilirim, sen nerden edindin?
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

huzunbaz yazdı:kilahmet, knoppix i duymuştum ama nerden edinebilirim, sen nerden edindin?
Bende iki versiyonu var eski versiyonunu pc net dergisi vermişti yeni versiyonu ise geçen aykı pc extra dergisi verdi. Ama dergiler eski sayı olduğu için bulma şansın biraz zor. Belki kopya cd satıcılarından bulabilirsin zaten linuxu kopyalamak yasal nede olsa ;)
huzunbaz

ben bi araştırayım teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
Bozkurtum
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Bozkurtum »

Windows 2000 Server kullanıyorum. Ağda süper. Güvenlik açısından bence en iyisi server 2000. Service pack4 ü kurunca dahada iyi oluyor...

Saygılarımla...
[b]TurkHacking Admin
[size=75]admin@turkhacking.net[/size][/b]
Kullanıcı avatarı
SeTH
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen SeTH »

Kısaca özetleyim. P4 işlemci kullanmama rağmen 98se den aldığım performansı XP den alamıyorum. Linux kullanmadım ama network tabanlı yapılar için linux en ideali die biliyorum. Sonuç olarak 98se rulaz XP sux :!: