Yardım..

Forum Yöneticilerine İletmek İstediğiniz Görüşleriniz, Düşünceleriniz, Önerileriniz, Şikayetleriniz..
ilmurat
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Yardım..

Mesaj gönderen ilmurat »

Ya doğru yer mi yine emin değilim ama yardım lazım gönderdiğim bir mesajı nasıl silerim ve nasıl resim eklerim mesajın içeriğine.....
Şimdiden teşekkürler..
[scroll][color=brown][b]G İ T T İ M[/b][/color][/scroll]
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Mesajlarınızı silemezsiniz, sadece değiştirebilirsiniz.Resim eklemek için yeni başlık gönderirken en altta bulunan ek dosya panelini kullanabilirsiniz.Ayrıca mesaj göndermeden önce doğru kategoriye yolladığınızdan emin olun.Ayrıntılı bilgi için Forum Kurallarını ve Yardım'ı okuyun.

Yeni açmış olduğunuz 6 tane başlık ilgili kategorilere taşıdım.Kuralları lütfen iyice okuyun aksi takdirde mesajlarınız silinebilir ya da uyarı alabilirsiniz.
Dreams
ilmurat
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ilmurat »

taNGo yazdı:Mesajlarınızı silemezsiniz, sadece değiştirebilirsiniz.Resim eklemek için yeni başlık gönderirken en altta bulunan ek dosya panelini kullanabilirsiniz.Ayrıca mesaj göndermeden önce doğru kategoriye yolladığınızdan emin olun.Ayrıntılı bilgi için Forum Kurallarını ve Yardım'ı okuyun.

Yeni açmış olduğunuz 6 tane başlık ilgili kategorilere taşıdım.Kuralları lütfen iyice okuyun aksi takdirde mesajlarınız silinebilir ya da uyarı alabilirsiniz.

Yönlendirmelerin için çok sağol....
[scroll][color=brown][b]G İ T T İ M[/b][/color][/scroll]