İngİlİzce Ve Almanca Kursu

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..
Kullanıcı avatarı
ozguryu
Slow Friend
Slow Friend

İngİlİzce Ve Almanca Kursu

Mesaj gönderen ozguryu »

Arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz, eğitimine inandığınız İngilizce ve Almanca kursları var mı?

Teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
salimcan22200
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen salimcan22200 »

walla benim şahsi gorusum boyle yabancı dil kursları 3 aylık yurt dışı gezileri ile pekiştirilmezse sadece para ve zaman kaybından baska bi sey olmaz benden soylemesi cunku yabancı dil daima pratik ister
Did My Time
Kullanıcı avatarı
ozguryu
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen ozguryu »

doğru diyosun salimcan ama yurtdışı imkanı yok. dolayısıyla kısıtlı imkanlar içinden en iyi çözümü bulmak gerekiyor. En azından iş başvuruları için çok iyi düzeyine çıkartmak istiyorum. Aslında dediğin gibi yurt dışı süper ama imkan yok.
Kullanıcı avatarı
nighten
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen nighten »

SANA bir şey söyleyim dostum kurs felan hikaye.yurtdışında birkaç ay kalmadıktan sonra kursa gitmek hiç birşey.kendi evinde oturup kitapla çalışmak belkide daha yararlı olur.sana söyleyebileceğim altyapını oluştur altyazılı filmler izle,yabancı müzik dinle,basitleştirilmiş yabancı dilde romanlar oku.ancak böyle ilerleyebilirsin.internetin varsa yabancı chat arkadaşları bul oldukça faydalı olacaktır.kolay gelsin..
Kullanıcı avatarı
salimcan22200
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen salimcan22200 »

ozguryu kardes sana bi adres verecem orda bi form var onu doldur orda bi secenek var okul parasını kendim odicem dersin sonra kabul edilirsen işçi bulma kurumundan iş istersin aylık ortalama 3000 pound kazanırsın okulun masrafıda hatırladıgım kadarıyla 2000 pound buda yıllık düşün ne kadar karlı adres www.lbusinesscollege.com bu iyiligimi unutma bende basvurucam bu ülkeden bize hayır yok
Did My Time
li10coln
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen li10coln »

ich vermisse dich sehr bunun türkçe karşılığını öğrenebilir miym?
Kullanıcı avatarı
mturk3
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen mturk3 »

dil kursuna gitmek yetmior özgüryü ayrıca şöyle bi problem var Türkiyede özellikle ingilizce kursu alıosan ingilizlerden daha çok önem veriolar grammere yada amerikanlardan sana tavsiye edebileceğim wat programıyla abd ye gitmen 3 ay kalman orda da şuna dikkat etmelisin yanında bi türk olmasın yoksa dil öğrenemssin wat programınada 1100 dolar gibi bi miktarla gidebilirsin..hoşçakal