Panda Titanium Antivirus 2005-PC virüs zırhı çok iddialı

UYARI: Ücretli programlara ait warez, crack, full sürüm, tam sürüm v.b. içerikli bağlantılar vermek yasaktır.
Yeni çıkan yazılımlar, programlar, son güncellemeler.
Kullanıcı avatarı
Shera...
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Panda Titanium Antivirus 2005-PC virüs zırhı çok iddialı

Mesaj gönderen Shera... »

Panda Titanium Antivirus 2005!( PC'nizin virüs zırhı çok iddialı)

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Yeni Panda Titanium Antivirus 2005 her çeşit virüs, worm ve Trojan (Truva Atı) saldırısına karşı bilgisayarınızı korur. Rahat olmanızı garanti etmek için, geleneksel antivirüs ürünlerinden geçebilen bilinmeyen virüsleri bulup bloke etme yetisine sahip olan TruPrevent Tenolojileri ile birleşir. Hackerlara karşı firewall teknolojisi ile birlikte anti-spyware ve anti-dialer yazılımlarını da içerir.

Özellikler:

Her çeşit virüs'ün otomatik bulunup yok edilmesi:Titanium Antivirüs 2005 siz e-posta alırken ve gönderirken,dosyalar indirirken veya internette çalışırken otomatik olarak virüsleri,wormları ve Trojanları bulup yokeder.

· YENİ! TruPrevent Teknolojileri: bilinmeyen virüslere ve davetsiz misafirlere karşı ek koruma.

· YENİ! Hackerlara karşı Anti-spyware(casus yazılım temizleyici),anti-dialer(telefon çevirici

engelleyici) ve firewall(güvenlik duvarı) teknolojileri.

· Bilgisayarınızın taranması sırasında maksimum hız,minimum kaynak kullanımı.

· Internetteki en son tehlikelere karşı dakika-dakika haberdar eder.

· E-posta alırken ve gönderirken,dosyalar indirirken veya internette çalışırken otomatik olarak virüsleri,kurtları ve Truva atlarını bulup yokeder.

· Daha da fazlası,virüsler tarafından etkilenen işletim sisteminizin hasarını otomatik olarak onarır.

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Anında Otomatik güncellemeler
virüsler ve diğer tehlikelerden korumak için günde en az bir kere güncellenir. Çözümleme,siz internete bağlı iken siz farkına bile varmadan otomatik güncellenir. PC niz ve bilgileriniz her zaman korunacaktır
Bir çok antivirüs programı yeni virüslere karşı iki - yedi gün aralığında güncellenirken,Titanium Antivirüs 2005 günde en az bir defa güncellenir.

Maksimum Hız,Minimum kaynak kullanımı

Titanium Antivirüs 2005 tarama motoru tüm bilgileri kontrol eder ve bütün sistem kaynaklarını açıkça kullanır.Sonuçta,siz antivirüs yazılımının farkında bile olmadan tehlikeden korunursunuz.

Panda Antivirus Ödül ve Sertifikaları!
Sertifikalar Ödüller

Download

[color=red][i][b]"SöZüMKi TeK SaNa GeÇMeZ CeLLaDıMSıN EY ZaMaN..."[/b][/i][/color]
Kullanıcı avatarı
salimcan22200
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen salimcan22200 »

arkadasım cok tesekkur ederim boyle bi anti-virüs programını verdigin icin ama acaba bu full sürümmü yoksa demo mu bi acıklarsan cok sevinirim
Did My Time
Kullanıcı avatarı
Shera...
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Shera... »

Şahsen denemedim.
Elime geçen bir linkti bu.
denemek lazım:)
[color=red][i][b]"SöZüMKi TeK SaNa GeÇMeZ CeLLaDıMSıN EY ZaMaN..."[/b][/i][/color]
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Serial numarasını girince full sürüm olur.Fakat Panda, crack'in önüne epey bir geçerek internet üzerinden seri numaralarını alarak aktif ettiği için seri numaraları olmuyor.
Dreams
Kullanıcı avatarı
PsychopathiCaT
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen PsychopathiCaT »

Ben sırayla bütün antivirus programlarını kullanıyorum,norton,avast filan kullandım memnun kalmadım,şimdi Kaspersky kullanıyorum 30 gunluk ve baya memnun kaldım mesela avastın yakalayamadıgı 15 vırusu yakaladı ve bazı backdoor trojenleri,bu antivirus programınıda denemekde yarar var,bi 20 gün sonrada bunu kullanmaya başlarım heralde.
[b][glow=blue][color=white][size=67]I Love You...I'll Kill You!!!!~~bUT I LoVe YoU FOrEver~~[/size][/color][/glow][/b]
ahsen2
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen ahsen2 »

arkadaşlar virus programları craklanamaz boşa ugraşmayın
çünkü virüs programları her gün kendini güncellemek zorundadır
güncellerken serialine bakıp seni bulur ve müşteri listesinden seni çıkarır
çözüm ne diyorsanız free antivirüs proğramları var onları kullanın
örnek antivir,örnek avg antivirus
Kullanıcı avatarı
Jedi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Jedi »

Bende hiç bir virüs programı,antispy,firewall türevi şeyler yok. Ben gayette memnunum. Arada bir giren spy larıda kendim elle regeditten başlayarak temizliyorum. Bence en güvenli yol bu.
[b]I'm the haunter of the embracing dark.
I'm the bringer of fear.
I'm the scorner of peace and tranquility.
I ride the stormcloud and the night!
I seek to be Sith, in all its manifestations. [/b]
Kullanıcı avatarı
Bozkurt_26
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen Bozkurt_26 »

VALLA BENDEDE 1 TANE BİLE VİRÜS KORUMA PROGRAMI YOK
İNŞALLAH BİŞEY OLMAZ
++++++++++++++
BAYRAK DENEN ŞANLI GELİN ERDE ŞAN İSTER
BÜYÜK DEVLET KURMAK BÜYÜK KAN İSTER...
Kullanıcı avatarı
EternalCry
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen EternalCry »

Bunun 2006 sürümünü gerçek ortamda test etmişler. Sonuçları kopyalamak istedim ama bir sürü resim var. Nasıl ekleniyor bu resimler yahu?
Neyse ilgilenen arkadaşlar için linki vereyim bari : http://www.doctus.net/index.php?topic=423.0
Kullanıcı avatarı
algoritma
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen algoritma »

hic denemeiştim birde pandaya bakalım nasılmış