Güvenlik

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Güvenlik

Mesaj gönderen taNGo »

Forumumuz sizlerin güvenliği ve saldırılar için korunmaktadır,

1- Şifrenizi 3 kere yanlış girdiğiniz takdirde belirli bir süre hesabınız kilitlenir.IP numaranız kaydedilir.Size email ile bildirilir.Ve bu süre sonunda hesabınız açılır (Şifre çalmaya çalışanlara karşı tedbir)
2- Kayıt olurken sizlerden kod istenir. (Sürekli kayıt olunan saldırıları önlemek için)
3- Yazdığınız başlıktaki mesajın hemen ardından bir yenisini gönderemezsiniz.60 saniye sonra gönderebilirsiniz. (Topiclere flood saldırılarına karşı)
4- Şifrenizi TurkiyeForum.Com yöneticileri dahil hiç kimse bilmez ve size söyleyemez.Şifrenizi unuttuğunuz takdirde bir yenisini emailinize isteyebilirsiniz.
5- Kayıt olurken kullanıcı adınızla aynı şifre kullanmanız yasaklanmıştır.Lütfen unutmayacağınız ve başkaları tarafından bulanamayacak şifreler girin.Doğum tarihiniz v.b. şifreler kullanmayın.
Dreams
huzunbaz

Mesaj gönderen huzunbaz »

evet bildiğim kadarıyla md5 ile kripto ediliyor şifreler ve forum sahibi dahil hiçkimse bu şekilde kriptolanmış bir şifreyi çözemez. henüz md5 şifreleme sistemi kırılamadı bildiğim kadarıyla. yani bu noktada güvendesiniz. hiçbir şüpheniz olmasın.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

3- Yazdığınız başlıktaki mesajın hemen ardından bir yenisini gönderemezsiniz.60 saniye sonra gönderebilirsiniz. (Topiclere flood saldırılarına karşı)

ESQARE abi bana sanki daha uzun gibi geliyo şuan için yoksa bende mi sorun var :?:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

vallaha sende olabilir düzgün çalışıyor.
Dreams
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Dün temayı değiştirdim ondan kaynaklanıyo olma ihtimali var mı gerçi saçma bir düşünce ama hatırlıyorsan daha önce tema yüzünden bizde bi flash animasyon gözükmemişti bu arada o thema da duruyo mu kırmızımsı bir temaydı galiba ;) FI subred ti galiba ...
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

60 saniye değil 60 dakika imiş.
Dreams
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Ben demiştim ;) Çok uzun bir süre sayılmasa gerek yinede.