Kitaplarla Aranız Nasıl ?

Yeni çıkan kitaplar ve severek okuduğumuz kitaplar hakkında yorumlar, paylaşımlar.
Kullanıcı avatarı
matiLda
Slow Friend
Slow Friend

Kitaplarla Aranız Nasıl ?

Mesaj gönderen matiLda »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ] Kitaplarla aranız nasıl ?
Peki ya sizi en çok etkileyen, okurken satır aralarında kendinizi bulduğunuz kitap ?
[b][color=blue]wHo CaReS![/color][/b]
Kullanıcı avatarı
matiLda
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen matiLda »

Kimseden ses çıkmadı o yüzden bari başlangıcı ben yapayım;)
Öncelikle bundan bir kaç yıl önce okuduğum Ahmet Altan'In " Karanlıkta Sabah KuşLarı" kitabı gerçekten de beni çok etkileyen bir kitaptır ki halen de etkisini sürdürmekte ;)

Bir ikincisi, son okuduğum Ayşe Kulin'in "Nefes Nefese" kitabı... Herkese tavsiye edebileceğim bi kitap..Ailelerinin dini farklılık nedeniyLe evlenmelerine karşı çıktığı iki genç ve bunLarın hayatından
yola çıkılarak, İkinci Dünya Savaşı'nın da başlamasıyla, bu kez de Etraflarını saran Nazi çemberi anLatıLıyor kitapta.
[b][color=blue]wHo CaReS![/color][/b]
huzunbaz

Mesaj gönderen huzunbaz »

yılmaz güney - hücrem çok etkilemişti beni.
birde henry charriereé - kelebek romanı çok güzeldir.

kendimi bulduğum kitap ise yusuf hayaloğlu - gözleri intihar mavi kitabıdır (şiir kitabıdır)
Kullanıcı avatarı
fatih turan
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen fatih turan »

ben genelde kişisel gelişim kitapları okurum
bunun yanın da
oktay sinanoğlu nun hayatını anlatan bir kitap vardı yazarını unttum ama cok guzel bir kiyap dı
Kullanıcı avatarı
Lord
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Lord »

Petrol Firtinasi (Raif Karadag) http://www.kitapyurdu.com/kitap/default ... 003&LogID=
yazar bu kitabi yazdigi icin oldurulmus.

Bi de Siyon Liderlerinin Protokolleri guzeldi.
http://www.kitapyurdu.com/kitap/default ... 003&LogID=
Siyonistlerin 100 yil onceki gizli toplantilarinda konustuklari seyleri anlatiyo. Bazi ulkelerde bu kitaba sahip olmanin cezasi olum :!:
Unutmaki,yüksekte yer tutanlar,aşağıdakiler kadar emniyette değildir.
Kullanıcı avatarı
b@s-l<-@tm@n
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen b@s-l<-@tm@n »

Şu ana kadar hayatımda okuduğum en güzel, sürükleyici, kendine bağlayan kitap MONTE CRİSTO yazarı ALEXANDRE DUMAS. Bunu ilk kuzenim okumuştu. Bana devamlı bu kitabı oku diyip duruodu. Ben hiç okumuodum. Sonra çok ısrarı üzerine okudum ve bayıldım kitaba. Kesinlikle tavsiye ederim!
Come Fly With Me!
Kullanıcı avatarı
fatih turan
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen fatih turan »

ben Oktay Sinanoğlunun hayatını yazan Türk Aynştaynı kitabını okudum çok mumnun kaldım :idea:
JoviaLBoY
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen JoviaLBoY »

ben kitap okumaya yeni başladım şimdilik küçük kitaplardayım Dhammapada okudum gülmeyin sakın yazılan kitapların oyunu olsun söz iki gün içinde bitiririm :P
[scroll][blur]Her zaman iyiye...[/blur][/scroll]
Kullanıcı avatarı
NaZo_SPeCiaL
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen NaZo_SPeCiaL »

hüzünbaz sen cidden o kelebek romanını sonuna kadar okuyabildin mi?sabırlı insanmışsın vesselam:)eleştri deil tabi zevk meselesi ama ben dayanamadım yarıda bıraktım kürek mahkumlarından başka bişi yok gibi:P neyse,no problem bai
UmUdUm iSYaNDA İsYaNıM KaRaNLıKTa!
Yürekler alınmaz pulla parayla
Kim yenmiş kaderi duayla?!
huzunbaz

Mesaj gönderen huzunbaz »

bana sürükleyici geldi..

bu arada konu yeniden gündeme gelmişken sizlere sıcak sıcak kitaplar söyliyim :)

yılmaz erdoğan - hijyenik aşklar. (kitap yazarın bir dergide yazdığı köşe yazılarının derlenmesinden oluşmuş)
tony buzan - yaratıcı zekanın gücü (öneriyorum diyemem ama ilgilenenler için ilginç bir kitap denebilir..)
özdemir asaf - yalnızlık paylaşılmaz (tek kelimeyle: harika!)
nazım hikmet - son şiirleri 1959-1963

birde bende daha okumadım ama en azından bir önbilgimin olduğu bir kitap olan "Haritanın Yırtılan Yeri - Cezmi Ersöz" öneririm.. konusu güzel geldi, en kısa sürede alıp okuyacağım..

kitapyurdu.com gibi sitelerden bu kitapların tanıtımlarını bulabilirsiniz sanırım..

hoşçakalın.