Eminem Bush'un Ölmesini İstiyor

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

"We Are Americans" mı "We As Americans" mı ? Bu arada sende var galiba bütün şarkılar :D
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Bazı yerlerde Are diye geçiyo ama sanırım doğrusu As.
Yok bende 7 tanesi var :)
Dreams
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Bu konuda amma geyik yaptık ya görende bizi hiphopcu sanacak :P Hoş gerçi biraz sende var galiba :) yoksa "eminem" başka mı diyorsun :)
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Aslında ben sanatçının kişiliğine bakmam ama Eminemin tarzı ve yorumu beni çok etkiliyor.Başka hiç bir hiphopçuyu sevmedim sevmemde.8 Mile filmindede çok etkilenmiştim.Örneğin bir Cranberries'in apayrı bir yeri vardır bende.Eminemde aynı öyle.Şarkıları dinlerken Türkçe anlamlarını bilmeden dinliyorum.Fakat melodisi, sesi, yorumu çok güzel geliyor kulaklarıma.Bazı sanatçıların yorumunu sevmem.O sanatçıların yaptığı yanlış şeyler oluncada son derece nefret ederim.

Bu konu aslında şu anki popstar yarışmasındada oluyor.Hiç bir sanatçının kişiliği önemli değildir bence.Cinayet işledi diye adamı resmen yok etmeye çalışıyorlar.Hadi o mantıktan gittik diyelim.Ona bakılırsa Eminemde annesine küfür ediyor şarkılarının içinde paso küfür var ve bu adamın fanatiği son derece fazla.Hiç bi zaman ben eminem için ölürüm yada başka bi sanatçı için ölürüm demem ama bazen şarkıları dinledikten sonra sanatçıya kendi çapımda bir ilgi duyduğum oluyor.Zaten hepsi gelip geçici :)
Dreams
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Bende kimseye fanatik olarak takılmış değilim şimdiye kadar. Evet daha önceleri hoşuma giden bir parça yapan bir sanatçının yeni gelecek parçasınıda beklerim ama eğer beğenmezsem benim için olay bitebilir fakat bu eski şarkılarınıda birdaha dinlemeyeceğim anlamına gelmez ... Zaten satançılar geriye bıraktıkları eserleriyle anılacaklardır ... Tıpki her insanın olduğu gibi ...
key01
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen key01 »

şu linkleri tazeliyelim lütfen ama ondan önce siz key.in.the.house@hot.. adersinden bana ulaşın lütfen atın parçaları yaw
Kullanıcı avatarı
bjk_murat
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen bjk_murat »

eminemin her $arkısı güzel yeni albümü beklioruz..:;)
[b]ArTıK TüM çAlı$MaLaRIm TüRkİyefoRUm iÇİn..;)(..dii.)bu ne yaa forumda her$eyin tarihi taa kaç gün önce bu forum ölmüş..;))[/b]
keraem
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen keraem »

bush un ölmesini isteyen çookkk!! mesela ben!