Paylasmak isteyenler...

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
maXimuS
Moderator
Moderator
İletişim:

Paylasmak isteyenler...

Mesaj gönderen maXimuS »

Bizlerle biseyler paylasmak isteyen anilarinizi kisacasi herseyi paylasmak isteyenleri buraya bekliyoruz..

Bir gün pLanladik sinifca okuldan kaccaz. kaccamiz gün geldi cuma günüydü çok iyi hatirliyorum herkes hazirlanmis okulun arkadasin ADA PARK var oraya gitcez bir kisi kacmadi sadece sinifitan cocuk hiç bir dersten cikmazdi devamsizligi felan yoktu tek o kalmis sinifta biz gideriz ogretmen gelir sinif bos bi kisi var Müdüre gidiyor dogal olarak müdür geliyo sinifta kanal cocuga soruyor cocukta korkuyor tabi söylüyor . Müdür apar topar kalkar gelir parka bi güzel 45 kisiye firca parkin ortasinda sonra 1 er gün ceza sonra evlere haber evlerde de bir güzel ceza tin tin .. sonra cezalar biter sire gelir o cocuga geliyor dogal olarak :) neden o cocun sucu ne derseniz sinif tamamen bos olursa kimse bisey demiyordu ogretmende dogal olarak gelmiyordu sinifta 1 kisi bile osla gelmek zorunda oldugundan bizde cocuga ceza veririz o ceza bende kalsin :D
[color=#d10000]<?PHP [/color]
[color=#0000ff]echo ("[/color][b][color=#0051ff][i] When the rain keeps falling can't you hear me calling? For somebody new Someone just like you [/i][/color][/b][color=#002dff]");[/color]
[color=#e30000]?>[/color]
Kullanıcı avatarı
commando
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen commando »

bi okul anısı da ben anlatayım..

Bir önceki gun top oynarken kırdıgımız camı kimyacı dersteyken ustalar geldi takmaya basladı.. Bi yandan da ders devam ediyor.. adamlar işlerini bitirince elinize saglık ustalar dedi hoca bende arkadan bagırdım afiyet olsun hocam...tabi sonra disiplinin yolları tastan... ne gunler...
[b] Biri Ecdadima Küfrettimi boğarim.
Boğamasamda yanımdan kovarım..
Yumuşak başlıysam kim dedi uysal koyunum..
Kesilir ama çekmeye gelmez boynum..
Mehmed Akif Ersoy [/b]
Kullanıcı avatarı
maXimuS
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesaj gönderen maXimuS »

euhe anisi yok kimsenin demek
[color=#0000ff]echo ("[/color][b][color=#0051ff][i] When the rain keeps falling can't you hear me calling? For somebody new Someone just like you [/i][/color][/b][color=#002dff]");[/color]
Kullanıcı avatarı
commando
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen commando »

Bende bol maksimusum yazayım istersen ama özel sohbet gibi olur katılım olmalı :)
[b] Biri Ecdadima Küfrettimi boğarim.
Boğamasamda yanımdan kovarım..
Yumuşak başlıysam kim dedi uysal koyunum..
Kesilir ama çekmeye gelmez boynum..
Mehmed Akif Ersoy [/b]
Kullanıcı avatarı
steelsoft
New Friend
New Friend

Konu Yok Maksat Laf Olsun

Mesaj gönderen steelsoft »

BEN BU GÜN ÜYE OLDUM BARİ BİR ANI YAZAYIM. BİR GÜN ARKADAŞLARLA BALIK TUTUYORDUK SAAT GECENİN 3 FALAN DI. ŞANS BENİM OLTAYA BİR BALIK TAKILDI ÇEKTİK KOCAMAN BİR SAZAN ARKADAŞA ÇAĞIRDIM POŞET GETİRDE ELİMİZDEN KAÇIRMAYALIM DİYE ARKADAŞ HEYECANINDAN ÖYLE BİR GELDİ Kİ DURAMAYIP DOĞRU IRMAĞA UÇTU GARİBİM KIŞIN GÜNÜNDE TAKIM ELBİSE İLE İLK YÜZEN KİŞİ OLMUŞTUR HERALDE.
Kullanıcı avatarı
salimcan22200
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen salimcan22200 »

benden de bi anı

lise sondayım diploma torenine 1 hafta kala 4 kisi bulustuk sabah erkenden ben paraları topladım aldım 8 sise sarap sınırız cerez sigaralar falan koca bi poset hazırladım sonrada bunları arka bahcedeki calılıklara sakladım uygun zaman gelince bunnları bos bi sınıfa goturdum cocuklarla okulda bunları ıcıp siseleri sınıf copune attım diploma gunu geldik mudur herkesi sorguya alıyo kim icti bunları die bize dedi siz ictiniz ama ispatlayamadıgı icin yırttık
Did My Time
Kullanıcı avatarı
maXimuS
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesaj gönderen maXimuS »

eheh super
Kullanıcı avatarı
maXimuS
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesaj gönderen maXimuS »

bi keresinde ufaktık okuldan kactık ilk okuldayken okul orda bizim erik agaci vardi sahibide cok sert bir adamdı arkadaslar korka korka canımız cekti tabi :) kafaya taktık alcaz ordan neyse gittik gaza geldik tabi biz aramızda birimiz gitti aldı geldi sonra diğerimiz gitti adam lap cıktı kapıdan sopayla felan gelse iyi tufekle cıktı adam bi erik yuzundan biz tabi acayip koktuk ufagiz bide yalvariyoruz adam resmen. Erik gördüm zaman o olay aklıma geliyor hep :D