kopya teknikleri!

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
PsychopathiCaT
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen PsychopathiCaT »

hepinize kötü örnek olmak isterdim ama bu konu hakkında beceri eksiğim var.
[b][glow=blue][color=white][size=67]I Love You...I'll Kill You!!!!~~bUT I LoVe YoU FOrEver~~[/size][/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
excalibur
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen excalibur »

şayet hocası tembel değilse, kopyanın işe yaradağıdğı tek ders matematikdir, çünkü puana, doğru çözüm sitemi ile gidilir yani çözüm sistemini bilmeliyiz...
Çağların bilgeliğini ara fakat dünyaya bir çocuğun gözleriyle bak !
Kullanıcı avatarı
ramazan2004
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen ramazan2004 »

Zamanınız varsa ya da dikkatinizi çekmiş olup da bu konuya rastgelmişseniz bu YAZIYI KESİN OKUYUN!!....

Anlatacağım TAKTİK eşi ben zeri az rastlanır bir özellikte.Bu taktik TEST SINAVLARINDA kullanılır.

Bu taktik için Sınıfın en başarılı ya da farketmez kendine güvenen:D bir babayiğitin btün soruları çözmesi gerekecek.Bunu bu taktiği uygulayacak grup kendini seçmeliii..Kopyayı verecek kişi grup tarafından bilinmeli...

1.Grup,25 soruluk testin herkes tarafından bilinecek sıralaması yapmalı!Bunu nasıl yapacak?
Baş harflerini kullanarak soruların sırasını belirleyecekler.Eğer rakamla ya da başka işaretlerle başlıyorsa Harflerden sonra gelecek

Örn; 1.Aşağıdaki …
2.Burada anlatılmak istenen …
3.68 …
4.Ana fikir ...

Burada sıralama şöyle olacaktır;
1. Ana fikir
2. Aşağıdaki
3. Burada ...
4. 68

Bu SIRALAMAYI arkadaşlarımız herkes kendisi yapabilecek şekilde melekelerini geliştirmeleri gerekir:d

2.Sınavdan önce gruptakilerin dijital ya da saat başı öten saatleri olması gerekir.Saat ne amaçla?

Şimdi 60 dakikanın her biri,bir soru olarak dşünülecek!
Eğer sınavımız 5 şıklı ise Dakikayı ;
1-10 saniye arası A
11-20 saniye arası B
21-30 saniye arası C
31-40 saniye arası D
41-40 saniye arası E

Grup üyeleri saatlerini saniyesi saniyesine tam ayarlamaları lazım!Sınavda 20 soru test sorusu var ise SINAVA SON 20 dk. Kala bütün saatlerin ÖTMESİ gerekecek.İşte İŞBİRLİĞİnin başladığı zaman olacaktır.

3.Sınavdan önce arkadaşlarımız bu hazırlıkları yaptıktan sonra Sınavda ne yapılacağına geçelim!
Gruba soruyu dağıtacak arkadaşımız,bütün soruları çözecek!Diğerleri de çözmeleri tavsiye olunur.Diyelim sınavta 20 tane test sorusu var ve sınav 40 dk.
O zaman soruları dağıtacak arkadaşımız 20 dk. İçinde çözmesi gerekir.Bu taktikte hız önemli.Bu yüzden grup başkanını buna göre ayarlayın.
Diyelim arkadaşımız soruları çözdü ve 20 dk. Dolmak üzere.Zaman geldi ve herkesin saatleri bir anda öttü(dı-dıt).Ve başlıyoruz.

Bütün gözler grup üyesinde olmasında gerek yok.(Öksürmek ya da farklı şekillerde ses çıkarmak yasak değil ise!)

Gruba soruyu dağıtacak arkadaşımız,saat öttükten sonra
Bir dakika içinde eğer cevap C ise 21-30 saniyeler arası ÖKSÜREREK ya da farklı sesler çıkartarak nasıl anlaşırlarsa o şekilde cevaplayacaklardır.

Eğer sınavınız zor zamanda az ise bu kısıtmaları KENDİNİZE göre değiştirebilirsiniz…

HERKESE BAŞARILAR DİLERİZ…

By Pr0o0XximiTY
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

sıra arkadaşımın saçları çok kabarıktı (bonus cinsinden), kopya kağıtlarını saçlarının arasına saklattırmıştım. işe de yaramıştı ::
शाश्वतत्व
Ela bir Bela
New Friend
New Friend

Re: kopya teknikleri!

Mesaj gönderen Ela bir Bela »

Ben lisedeyken eteğimin pilelerine sokardım :D
Ela Bir Bela :D