House of Wax (Mumya Evi) Vizyonda

Vizyondaki filmler, tiyatrolar, haberler..
Kullanıcı avatarı
ultrActor
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

House of Wax (Mumya Evi) Vizyonda

Mesaj gönderen ultrActor »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Filmin başrollerini Elisha Cuthbert, Chad Michael Murray, Paris Hilton ve Brian Van Holt paylaşıyor.
[ resmi görüntülemek için tıklayın ][ resmi görüntülemek için tıklayın ][ resmi görüntülemek için tıklayın ]

1953 yapımı aynı adlı korku klasiğinin yeniden yapımı olan 'Mumya Evi', altı arkadaşın çıktıkları bir haftasonu gezisinin yaşam mücadelesine dönüşmesini anlatıyor.

Carly, Paige ve arkadaşlarıyla beraber senenin en büyük kolej maçına doğru yola çıkmıştır. Altı kişilik grup için baştan sona eğlenceli geçmesi planlanan yolculuk daha başında Carly için kabusa dönmüştür. Çünkü erkek arkadaşı Wade ve kardeşi Nick arasındaki gerilimin dozu sürekli artmaktadır.

Maçtan bir gece önce kamp yapacakları alana geldiklerinde gerginlik biraz azalsa da sabah arabalarının bozulmuş olması planların değişmesine yol açar. Pek hoşnut olmasalar da bir kamyon şoförünün teklifini kabul edip en yakın kasaba olan Ambrose’ye doğru yola çıkarlar.

Yardım almak için geldikleri tuhaf kasabada dikkatlerini ilk çeken Trudy’nin Mumyalar Evi olur. Bir müzeyi andıran evde sergilenen heykeller o kadar gerçekçidir ki! Kısa zamanda tuhaf kasabanın en büyük sırrını keşfederler, heykellerin neden o kadar gerçek durduğunu…

Acımasız bir katille aralarında başlayan kovalamaca beklenmedik bir kanlı oyuna dönüşecektir. Ya hayatta kalacak ya da müzenin yeni eserleri olacaklardır. 1953 André De Toth yapımı kült korku filminin remake’inde en büyük silahın, skandallar kraliçesi Paris Hilton olduğununa şüphe yok.

http://houseofwaxmovie.warnerbros.com/

Acaba ilkinin başarısını yakalayabilecekmi?
İzlediyseniz film hakkındaki görüşleriniz?
[b]GALATASARAYIMIZ İÇİN WARIZ!!![/b]
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

ben isLEdim ve çok korktum valla.. bir fiLmde bu kadar mı kesme biçme sahnesi oLur..acayip güzeLdi fiLm ya.. çok sevdim.bir daha izLerim yani ve yine korkarım ;Pp
paris hiLton paso öpüşüodu o adamLa:P pek çok sahnesi yoktu yani güzeL..fiLm çok güzeL kurguLanmış valla bravooo ne diiimmm süperdi..
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
makif
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen makif »

merak ettim bak şimdi bi gidip izlemem lazımm
Neden insanlar gökyüzünde 400 Milyon yıldız var
denildiğinde inandıkları halde,
yeni boyalı yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?