G.saray Cİhan'i İtalyanlara Kaptirmak Üzere

Galatasaray taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
maXimuS
Moderator
Moderator
İletişim:

G.saray Cİhan'i İtalyanlara Kaptirmak Üzere

Mesaj gönderen maXimuS »

Resim
G.SARAY CİHAN'I İTALYANLARA KAPTIRMAK ÜZERE
G.Saray’ın mukaveleyi uzatmadığını öğrenen Sampdoria ve L.Moskova kulüpleri, futbolcunun menajeri Ali Güven’e resmi teklifte bulundu.

G.Saray’ın mukaveleyi uzatmadığını öğrenen Sampdoria ve L.Moskova kulüpleri, futbolcunun menajeri Ali Güven’e resmi teklifte bulundu. Cihan, ‘Kulübüm iyi bir öneride bulunmazsa giderim’ dedi.

G.SARAY yönetimi elini çabuk tutmazsa bir yıldız daha takımdan uçup gidecek. Frank Ribery ve Hakan Yakın’ı Avrupa kulüplerine kaptıran sarı kırmızılılar, Cihan Haspolatlı’nın sözleşme sorununu çözmedikleri taktirde, bu oyuncu yurt dışına gidecek.

3 yıl önce Kocaelispor’dan gelirken 2 yılı opsiyonlu toplam 5 yıllık sözleşme imzalayan Cihan’ın anlaşması normalde sona erdi. Galatasaray’ın, bu futbolcuyu takımda tutması için opsiyon hakkını kullanması gerekiyor. Ancak, bu hak şu ana dek kullanılmadığı için, Cihan ‘bonservisi elinde’ gözüküyor. Dolayısıyla istediği takıma bedelsiz transfer olma hakkına sahip.

Sarı kırmızılı futbolcuyu uzun süredir yakından takip eden İtalya’nın Sampdoria Kulübü, Galatasaray’ın opsiyon hakkını kullanmadığını öğrenince, transfer için hemen harekete geçti. Cihan Haspolatlı’nın FIFA lisanslı menajeri Ali Güven ile görüşen Sampdoria yöneticileri, futbolcuya talip olduklarını resmen bildirdi. Güven de Galatasaray Sportif Direktörü Bülent Tulun’la görüşerek,Sampdoria’nın yaptığı teklifi anlattı. Tulun bunun üzerine Güven’i acilen Florya Metin Oktay Tesisleri’ne çağırıp bir toplantı yaptı.

İlk tercih Galatasaray

Konuyla bilgi veren Ali Güven, Cihan’a Sampdoria’nın yanı sıra Rusya’nın Lokomotiv Moskova takımının da talip olduğunu belirterek, ‘Bizim öncelikli tercihimiz Galatasaray. Gerek ben gerekse Cihan, karakterli insanlarız. Önce Galatasaray’la görüşmeden hiçbir teklifi değerlendiremeyeceğiz. Eğer Galatasaray’la anlaşamazsak, Sampdoria ve Lokomotiv Moskova’nın önerilerini değerlendirmeye alacağız. Bu konunun bu hafta içinde çözüleceğini sanıyorum’ diye konuştu.

Cihan ise transferi konusunda son sözü Galatasaray’ın söyleyeceğini ifade ettti. Sarı kırmızılı takımdan ayrılmak istemediğini vurgulayan milli futbolcu, ‘Sampdoria’nın menajerimle görüştüğü doğru. Tekliflerinin ne olduğunu bilmiyorum. Benim tercihim Galatasaray. Eğer kalmamı isterlerse kalırım. Bana Sampdoria mı, Galatasaray mı diye sorsalar hiç düşünmeden Galatasaray derim. Avrupa’yı şu an için düşünmüyorum. Ancak, her şey Galatasaray yönetiminin tutumuna bağlı. Beni tatmin edecek bir teklifle gelirlerse, kulübümde seve seve kalırım’ diye konuştu.
[color=#d10000]<?PHP [/color]
[color=#0000ff]echo ("[/color][b][color=#0051ff][i] When the rain keeps falling can't you hear me calling? For somebody new Someone just like you [/i][/color][/b][color=#002dff]");[/color]
[color=#e30000]?>[/color]