Diablo 3?

Tüm bilgisayar oyunları hakkında tartışma ve paylaşımlar.
Kullanıcı avatarı
PsychopathiCaT
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Diablo 3?

Mesaj gönderen PsychopathiCaT »

ResimDiablo efsanesini yaratan Blizzard North stüdyolarının verdiği iş ilanları Diablo 3 ipuçları içeriyor.

Blizzard'ın resmi sitesinde yer alan ilanlardan ilki Lider Oyun Tasarımcısı olarak verildi. Diablo ve Diablo 2'yi yaratan takıma lider olabilecek birini arıyorlar.

İkinci iş ilanı 3D Karakter Yaratıcısı için. Bunun için "bizim oyun dünyamıza ve karakterlerimize yardım edebilecek" ifadesiyle eleman aramaları bir ipucu olarak değerlendirilebilir.

Üçüncü ilan Teknik Çevre Tasarımcısı için. Işık, model, doku ve FX için her detayı çalışabilecek insanlar arıyorlar.

Son iş ilanı ise, oldukça fazla miktarda veriyi toparlayarak anlaşılır bir hale getirip rapor halinde sunabilecek programcılar için.

Tüm bu ilanlar sizin için tek tek birşey ifade etmiyorlarsa bile, Blizzard'ın North stüdyoları için bu ilanları vermesi akla ister istemez "Diablo 3'ün yolu yapılıyor" düşüncesini getiriyor. İlerleyen zamanlarda bu konuda daha belirgin ipuçları, hatta resmi açıklamalar ile karşılaşabiliriz.

Kaynak:http://www.level.com.tr
[b][glow=blue][color=white][size=67]I Love You...I'll Kill You!!!!~~bUT I LoVe YoU FOrEver~~[/size][/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
sametx340
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sametx340 »

bence Diablo 3 ile kaybedecek zamanları yok şu sıralar Blizzard wow uzerinde çalışıyo ona ek paket ve server yönetimi ile uğraşıyolar
Diablo 3 sadece tasarlanır ama uzun bi süre çıkacağını sanmıyorum
CyClopS and DeNToX
Kullanıcı avatarı
PsychopathiCaT
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Bana sorarsanız Diablo 3 mutlaka bir gün cıkacak ama mutlaka!,tamam bazı forumlarda bırkaç arkadaşın yaptığı yorumlara takılmıyor deıl ınsan.işte diablonun tasarımcıları blizzard'dan ayrılmıslar felan.Ama lütfen yani!Buda blizzard,başka tasarımcı bulamıyacakmı bu adamlar?dünyada yokmu başka insanlar tasarlayacak diablo-3'ü?,bu fikirler sadece insanların aklını bulandırıyor,baskada bi işe yaramıyor!

Öte yandan cıkış tarihi hakkında bana sorarsanız en azından gene 2-3 yılı var,yanı adamlar WoW u yenı pıyasaya sürdüler,ilginin başka bir oyuna gidip zarar etmek tabı ıstemezler,öte yandan bu WoW dan sonrada sanırsam bi Star Craft sürerler pıyasaya,sonra sıra gelir diablo'ya.

Ama ben cıkacagından adım gibi eminim!Benim gibi diablo fanatikleride hiç tasalanmasınlar bi gün cıkacak
:)
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Ya bi oynayamadık gitti şu diablo'yu
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
salimcan22200
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen salimcan22200 »

walla ben diablo gibi commandos gibi oyunları zaten oynayamıyom ama kankam hastası o yuzden cıksa iyi olur gorun iste ne kadar asil bi davranısta bulunuyom kendim icin deilde baskası icin bi sey temennide bulundum
Did My Time
Kullanıcı avatarı
PsychopathiCaT
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

oynamak isterseniz size şimdiden bi uyarı,bağımlılık yapıyor malesef ;)
[b][glow=blue][color=white][size=67]I Love You...I'll Kill You!!!!~~bUT I LoVe YoU FOrEver~~[/size][/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
delikasap
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen delikasap »

abilier diabloyu sevenler sacred ide denesinler bazı ayrıntılar eklemişler ata binmek combolar filan ilginç ve guzel bi oyun diablo bir efsanedri ama sacredte yabana atılmamalı
Kullanıcı avatarı
Hero
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Hero »

delikasap yazdı:abilier diabloyu sevenler sacred ide denesinler bazı ayrıntılar eklemişler ata binmek combolar filan ilginç ve guzel bi oyun diablo bir efsanedri ama sacredte yabana atılmamalı
Diablo'nun tarzinda, diablo'nun yerini alabilecek herhangi bir oyun yok, olamaz ancak diablo 3 bizleri sevindirebilir :)
[align=center]Bazen iki secenegimiz olur, birini secer digerini kaybederiz. Bazen ikisinide secemez herseyimizi kaybederiz.[/align]