Tipiniz sizi ele verir

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Tipiniz sizi ele verir

Mesaj gönderen Eternity »

ResimUzmanlara göre, kısa boylu ve hafif toplu insanlar etraflarına neşe saçarken, uzun boylular acele etmekten nefret ediyor.

Duruşunuz, oturuşunuz kadar tipiniz de karakteriniz hakkında genel bilgiler veriyor. Kişisel gelişim uzmanlarına göre, vücut yapısı tıpkı burçlar gibi kişiler hakkında genel bir sonuca varılmasına yardımcı oluyor. İşte, vücut yapısına göre kişilik özellikleri:

KISA BOYLULAR
Ufak tefek, tombalak yapılı insanlar gayet sakin ve şendirler. Herhangi bir toplulukta etrafa hayat saçarlar. Ama pek fazla ilgi gördükleri zaman şımarmaları mümkündür. Çabuk öfkelenir ve aksileşirler. Kızdıkları zaman bağırır çağırır veya kalp kırıcı sözler söylerler. Ama bu, kendilerini unuttukları içindir. Zira aslında iyi kalpli ve iyi huyludurlar. Kalp kırmak istemedikleri için yaptıklarına pişman olurlar ve hiç kin tutmazlar.

UZUN BOYLULAR
Uzun boylu, gevşek yapılı, sallapati tavırlı insanlar ufak tefek, tıknaz tiplerin aksine, ağır hareket ederler ve herhangi bir şey üzerinde ağır ağır, uzun uzun düşündükten sonra karar verirler. Asla aceleye gelmezler. İyi huyludurlar. Asabi olmakla beraber kontrollerini kaybedip kendilerini unutmaları seyrek görülür. Cesur ve metindirler. Hayatın darbesine gülümseyerek tahammül ederler. Bu tipler iyi niyetlerini çatık ve kaba bir maske altında saklamasını da bilirler.

KISA GÖVDELİLER
Bellerinden yukarısı kısa, bacakları iyice uzun olan tipler görünüş ve hareket tarzı itibariyle beceriksiz bir tayı andırılar. Havaidirler.Yaşamaktan memnundurlar ve günlerini hoplaya zıplaya geçirmekten hoşlanırlar. Hayatları muntazam değildir. Çoğu zaman hareketlerinin belli bir hedef veya amacı yoktur. Sırf hareket etmiş olmak için hareket ederler. Amaçsız da olsa daldan dala konmak, gezip tozmak onları tatmin eder ve hayatlarını doldurmaya yeter.

UZUN GÖVDELİLER
Mizah duyguları hayli kuvvetlidir. Azim ve iradeleri sonsuzdur. Yenilseler bile boyun eğmezler. İnsanlarla iyi geçinirler ama alıştıkları çevreleri ve eski arkadaşlarını daima yenilere tercih ederler.

Kaynak: e-kolay
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

saçmaLIktan ibaret bence.
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
psychosis
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen psychosis »

kesinlikle katılıyorum üstteki sana bu uzmanların başka işi yokmu insanları genellemekten başka
Kullanıcı avatarı
PsychopathiCaT
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen PsychopathiCaT »

vücüt yapısı ve kişilik-ben baglantı kuramadım.
[b][glow=blue][color=white][size=67]I Love You...I'll Kill You!!!!~~bUT I LoVe YoU FOrEver~~[/size][/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
sametx340
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sametx340 »

hiç biri bana uymuyo
CyClopS and DeNToX
kutver
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen kutver »

seni anlatmaya dil yetmez zaten
Kullanıcı avatarı
melekseda
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen melekseda »

vücut tipi olarak değilde bazı uzuvların insan karakterini etkilediğini çok eski yazılmış kitapların birinde okumuştum ama böyle yüzeysel değildi...ayrıntı vardı her uzun boylu ve her kısa boylu aynı mizaçta olacak kadar basit yaratıldığımızı sanmıyorum..uzun burun,geniş alın,kısa,boy,çatık kaş vs...büyük ayak,siyah saç,renkli göz gibi...mükemmeliz biz:)Allah yaratmış daha ne olsun işte..
www.dilkonus.en101.com
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Konum: At izi it izine karıştı mı bende anında araziye karışırım
İletişim:

Mesaj gönderen Nefret »

asabi olmam konusu uyuyor sadece.:D
Emek verildikçe,özlemi çekildikçe ve de hasreti çekildikçe büyüyen birşeydir aşk.
Kullanıcı avatarı
sametx340
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sametx340 »

kutver yazdı:seni anlatmaya dil yetmez zaten
sağol dostum
CyClopS and DeNToX