Neden aşık oldum !

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Mesaj gönderen sarı gelin »

bana bak cedi yolacam senin o bıyıklarını en sonunda ne cedilik kalacak ne kedilik:))
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Ne oldu ki?
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

neden aşık oldum ? : zamanında yanlış soruyu sormuşum ... sonucuna varmaya çalıştığımız şey neden aşık olunur oldu yazılanlara göre ... o zaman soruyu tekrar soruyorum siz neden aşık oldunuz siz, neden aşık oluruz değil ... ona evet o kişiye neden aşık oldunuz sadece ona özel bir aşk bu ... ben şuna inanıyorum insan oğluğu birçok kez aşık olabilir herkese aşık olabilir hatta birine biraz daha aşık olabilir ... benim merak ettiğim neydi sizi ona çeken bunu açıklıyabiliri misiniz ... hadi açık sözlü dostar bekliyorum sizi anlatın mazeretlerinizi ....... yüzleşin kendinizle ...
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

sen başla....

aşk benim boşluklarımıdr,ebni tamamlayan kişi hemen farkedilir en baştaki çekim budur..keşfetmeye başlarsın,eğer doğru insansa aşk derinleşir,ve kalıcılık başlar..
illaki bir kaç kez aşık olunabilir,ya da bir kez...
iyide açılış sen yapmalıydın..anlar bakalım sen neden yoldan gönüllü çıktın..
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Ruh eşine inanır mısınız? Mistik bir yapıdır. Karşı cinsle birarada olduğun ilk an, doruk yaptığın andır. Onu bulduğunu hissedersin. Bilmezsin, öğrenmezsin, okumazsın, anlamazsın da. Ama onunla karşılaştığında ne olacaksa olur. Bunu defalarca söyledim, tanımı-statikosu olmaz. Onu bulduğunda gerçek "O" ise seninmiş gibi senin olur. Aynı şeyi o da hisseder. Bu ilahi bir dokudur. Aklımız ermez, yaşarız. Bilen bilir.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

yine derin konulara girdiniz yine ;) ben anlatayım okay :) evet bunu çok basit olarak tanımlamak mümkün karakterinizin gelişmesinde etken olay olaylar vardır ileride sizin bir eksiğinizi kapatacak biriyle karşılaştığınız zaman ona aşık olursunuz ... en ekstrem örneklerden biri şudur örneğin bir kız çocuğu babasının sarhoş olmasından zamanında çok etkilenmiştir aşık olacağı erkeğin alkolik olmasını tercih ederki bu sorunu onun üzerinde çözüp bir şekilde geçmişle hesaplaşacaktır ...

gelgelelim bana benim kendime güvenim yeterince olmadığından ben onun kendine o kadar güvenmesine aşık oldum, bendeki güvensizliği onun kapatabileceğini düşünüyorum, belki yanlış düşünüyorum tartışılabilir ama insan neden aşık olduğunu bilir ya yapmayın bu kadar derine dalmayın yüzleşin kendinizle bak hala yüzleşemediniz :lol:

eywallah Alamut bu işin bir mucizevi, ilahi tarafı olduğu konusunda hem fikiriz fakat biliyorsun mucizelerin bile bir nedeni vardır ;)
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Konum: At izi it izine karıştı mı bende anında araziye karışırım
İletişim:

Mesaj gönderen Nefret »

cok duruosunuz bu konunun uzerinde
ya arkadaslar a$Ik olmanin bir nedeniz olmaz
olmamali!!!
Emek verildikçe,özlemi çekildikçe ve de hasreti çekildikçe büyüyen birşeydir aşk.
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Üzerinde durabildiğimiz tartışılır. Durduğu yerde durmuyorki aşk denilen meret. O dursun, biz uyarız. :)
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

nefret bu kadar hafife alıyorsan nasıl oluyorda hala yanıyorsun????sebeplerin yoktuysa yitirdiğinde nedir seni acıtan?sebepsizlik mİ?hayır başta bilmesen bile artık o sebepleri biliyorsun,canını yakan farkına vardığın şeyler arık,yani yitirdiklerin..
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....