Rap Muzİk

UYARI: Hiç bir sanatçıya veya kişiye ait MP.3 ve benzeri müzik dosyaları ya da linkleri yayınlamak ve paylaşmak yasaktır.
Sevdiğiniz şarkılar, yeni çıkan albüm tanıtımları, sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçılar hakkında yorumlar.
Kullanıcı avatarı
IWAS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen IWAS »

1. Ben dünkü çocuk olabilirim fakat insanlarla konuşurken kesinlikle onların zevkleri ile dalga geçmem.
2. Metal müziğe bağırmak, anırmak vs. gibi hakaretlerde bulunanlara sesleniyorum; BİZ DE ANIRMAKTAN HOŞLANIORUZ.
3. Müzik sözlerle birleştiğinde güzel olur. Fakat ben metal i söz ağırlıksız olduğu için seviyorum bkz(Dream Theater)
4. Metal dinleyenlerin tipleri aynı olucak die bi sorun da yok. Bu kavram 3-5 sakil yüzünden satanistlik muhabbetlerinde başladı. Buyrun benim de saçım uzun fakat İNSANLARIN TİPLERİ İLE DALGA GEÇİP DE BAŞKALARINA İNSANLIK GEREK DİYENLERİN BENCE KENDİLERİNİN İNSANLIĞA İHTİYACI WARDIR. sözler gidiceği yerleri bilio...
Eşit olmasın diyorsanız, kadınla erkek...
Kara çarşafa girsin diyorsanız,
Yobazın gazabından ürkerek...
Diyorsanız ki, okumasın
Kadınımız, kızımız;
Budur bizim alın yazımız...
Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi...
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Rock Forever :P bu da girsin muhabbete rock istiyoruz kardeşim neymiş o rap map
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

yaa hakaret etmeye gerek yok beğenmeyen dinlemesin dinleyenede mani olmasın :D
Kullanıcı avatarı
BJKAhmet
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen BJKAhmet »

valla ben CEZA'nın 3 şarkısını dinledim..bağlandım adama..sizde dinleyin sizede tavsiye ederim..
...>>>YOK İMZA FALAN<<<...
Kullanıcı avatarı
aaKe
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen aaKe »

IWAS yazdı:1. Ben dünkü çocuk olabilirim fakat insanlarla konuşurken kesinlikle onların zevkleri ile dalga geçmem.
2. Metal müziğe bağırmak, anırmak vs. gibi hakaretlerde bulunanlara sesleniyorum; BİZ DE ANIRMAKTAN HOŞLANIORUZ.
3. Müzik sözlerle birleştiğinde güzel olur. Fakat ben metal i söz ağırlıksız olduğu için seviyorum bkz(Dream Theater)
4. Metal dinleyenlerin tipleri aynı olucak die bi sorun da yok. Bu kavram 3-5 sakil yüzünden satanistlik muhabbetlerinde başladı. Buyrun benim de saçım uzun fakat İNSANLARIN TİPLERİ İLE DALGA GEÇİP DE BAŞKALARINA İNSANLIK GEREK DİYENLERİN BENCE KENDİLERİNİN İNSANLIĞA İHTİYACI WARDIR. sözler gidiceği yerleri bilio...
1.Aferim
2.Anırın "neden anırıyorsunuz anırarak müzik yapmak kötü o da müzik mi ?"diye bir şey dediğimi hatırlamıyorum ama rape laf edildiğini biliyorum.
3.Bende rapi söz ağırlıklı olduğu için yada edebiyat kullanıldığı için mecaz olduğu için seviyorum (bkz Sagopa Kajmer) (ayrıca ben her türlü müzik dinlerim metalde dahil..)
4.Belli oluyor metali nasıl tipler dinliyor metal derken fiziki olarak bir şey demedim benimde saçım uzun (gerçi kestirdim) adamın rap müzik için yaptığı yorumdan dolayı öyle söyledim yani o yorumsa hemen parlamasına karşı öyle söyledim o rap e laf ettiği için bende onun savunduğu müziği anırmak olarak nitelendirdim ama dinlerim o ayrı,yok onların hepsi ipna falan dedi de İYİ OKU BİR DAHA Kİ SEFERE BEN KİMSENİN TİPİYLE DALGA GEÇMEDİM EKLİYORUM AKIL DA LAZIM ANLAMA KABİLİYETİ YORUM KABİLİYETİ DE LAZIM BİR DAHA Kİ SEFERE 3-5 KEZ OKU (geliştirmek için kitap falan okuyabilirsin ama yaşlada alakalı tabi zamanla anlarsın) ha bir de böyle daha mı havalı oluyor ? direk alıntı yapıp gönderseydin bana sözler gideceği yeri biliyormuş bunlarda biliyor heralde gideceği yeri dimi ? (geldi mi?)
[size=75][color=grey][b]I found her...[/b][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
IWAS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen IWAS »

aaKe yazdı:Sen biraz laflarına konuşmalarına dikkat et bakalım.Fikirlere saygı duymayı öğren insanlarla düzgün konuş hemen parlama öyle.Senin bu söylediğin rap müzik hakkında yorum değildir.Belli oluyor metal dinleyenlerin nasıl tipler olduğu işte metal forever mış..Önce insanlık lazım..
hmm sanırım misiilleme yaptın karşılık vermeden duramıycam. al dediğin gibi alıntı da yapıorum. Ben kimsenin tipi ile dalga geçmedim dediğin içindi bu. yani fiziksel olarak bişiy dememişsin yaptığı yorum için sölemişsin ama bi yerde de metalcilerin konuşmasını anırmak olarak nitelendirmişsin. şimdi senin yorumun da insanlık sınırları içinde dimi :)

anırmak kötü değil evet. rape laf da uzatıldı ama metal i de zeytinyağı yerine koymadı çoğu kimse hatta savunan insan yok denecek kadar az.

bunu konu dışı olduğu için yazmıycaktım ama; haftada bir kitap okuyan birisiyim. bu işin yaşla ilgili olmadığını sana anlatmak için bi atasözünü söylemem gerek warmı? (umarım biliosundur atasözleri sözlüğünü falan karıştır bi tabi genel kültür de gerek)
Diyorsanız ki, okumasın
Kadınımız, kızımız;
Unutun tüm dediklerimi.
Kullanıcı avatarı
aaKe
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen aaKe »

Evet ben metal dinleyenler tipsizdir uzun saçlılar öyle tip mi olur üçgen kafalar satanistler dedim doğru yazması lazım yukarda falan yani demişim heralde böyle tipler dinliyor diyince fiziki olarak anlaşılıyorsa..Evet "önce insanlık lazım" dedim insan gibi yorum yapmak lazım böyle yorum yapan birisine karşı psikoloji olarak savunmaya geçmek çok insani bir duygu yani evet insanlık sınırları içinde onun yöntemiyle yorum yaptım bende aynı zamanda hayvanlık sınırları içinede giriyor sen durduk yere bir köpeğe taş atarsan canını acıtırsan seni ısırır..Yani geniş bir çerçevede sadece insanlık diye kısıtlamamak lazım..Böyle bir iki kişi ile daha da tartıştım onlarda rape laf edip böyle saçma konuşmuşlardı aynen böyle metalci olunmaz doğulur,metal rullz metal forever falan diyorlardı saçma yorumlar yapıyolardı bu açıdan metal dinleyenlere böyle tipler dinliyor dedim o lafın gelişidir (geldi mi?)

bravo kitap okumak güzeldir tabiki,yararlıdır yanlış anlamak daha doğrusu anlamamak saçma yorumlar yapmak gibi şeyleri engeller bazı kabiliyetleri geliştirir..tavsiyelerin için sağol hemen bir atasözleri sözlüğü alayım e genel kültürde lazım tabi onun içinde hangi yarışma programını seyretsem acaba neyse bulurum ben..bu sözlerde çok akıllı gideceği yeri biliyor (sanırım geldi) ha unutmadan nokta(.)
[size=75][color=grey][b]I found her...[/b][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
Muystafa
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Muystafa »

Yaw CEza Meza Hikaye SAgo'dan otesi yalan

SAgo go go KEY keykey
M&M
Kullanıcı avatarı
IWAS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen IWAS »

aaKe yazdı:Böyle bir iki kişi ile daha da tartıştım onlarda rape laf edip böyle saçma konuşmuşlardı aynen böyle metalci olunmaz doğulur,metal rullz metal forever falan diyorlardı saçma yorumlar yapıyolardı bu açıdan metal dinleyenlere böyle tipler dinliyor dedim o lafın gelişidir (geldi mi?)
sırf geldi mi dediğin için yanıtlıyorum mu mesajını.
Tartıştığın kişiLer gibi olmadığımı kanıtlamamı ister misin:

BEn de rap den nefret ederim, ama onu da ezmem. Herkesin zevki ayrıdır bende rapciLerden fazla hoşlanmam ama onlarla da sevdiği müziklerden ötürü dalaşmam, herkes zevkine göre yaşar bak benim de imzamda pentagram ın şarkı sözü yazıo bilion mu bunu?

bunu 3. sayfada söyledim istersen bakabilirsin.
rap e laf mı atıyormuşum metal forever mi demişim? hatta bu sözümü rap i ezen bi arkadaşa karşı söylemiştim. kabul ediyorum rap i sevmiyorum fakat genelleme yaptığın için ben bu şekilde savunmaya geçtim dediğin gibi durduk yere köpeğe taş atarsan ısırır. Dİkkatli okumak da gerekiyor tabi dimi?...
Diyorsanız ki, okumasın
Kadınımız, kızımız;
Unutun tüm dediklerimi.
Kullanıcı avatarı
salimcan22200
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen salimcan22200 »

ya bende rap biraz dinletim ama metalin yerini hic biri tutmaz bence tek bir müzik turunu dinlemek sadece tek bi gorusu olusturur baska turleri dinleyerek bakıs acımızı degistirmeliyiz
Did My Time