amd hangi boarda daha uyumlu ?

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
Elektroman
New Friend
New Friend
İletişim:

amd hangi boarda daha uyumlu ?

Mesaj gönderen Elektroman »

Merhaba arkadaşlar bende amd sempron 2500 işlemci board olarak ise gıgabyte 7nf-rz nforce2\400fsb var..Makinem oyunlarda sürekli kitleniyor ve bu ısınmaya bağlı olmuyor,yani bazen ilk 10 dk bazen 30 dk sonra kitleniyor.ram ve ekran kartım değişti bu arada ram lerim king 512 ..powersaply yide değiştirdim ama kitlenme sorununu çozemiyorum ..Bana yardımcı olcak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.... :-(
DOĞRU ŞEY İÇİN YANLIŞ ZAMAN YOKTUR
Kullanıcı avatarı
bilgisayarisimiz
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen bilgisayarisimiz »

Epox kt600 ile dha iyi çalışıyor hem fazla pahalı deyil hemde kaliteki sata agp8x ddr 400 5psi + ses + lan özellikli güzel bir anakart iki ram modülü var 80 100 dolarlık asustan çok daha iyi şu anda piyasası sıfır 46+kdv tabi dolar bazında ram max 2Ghz olması lazim
Kullanıcı avatarı
bilgisayarisimiz
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen bilgisayarisimiz »

gigabytlerde bu sorun var bu problemi düzelmedi ve geneldede hatayı ekran kartında buluyo bunuda söliyim xp hatayı ekran kartında yakalasada genelde anakarttan bayos güncel sürümü varsa yüklemeyi dene yada sat ve epox al 3000 mhze kadar destekler ve arkadaşlar unutmayın gigabytee yada asus iyi demeyin bunların iyi olanları için 200 dooları gözden çıkartmanız lazım seninki gibi sistemler için bu kartları tercih edin
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Isınmaya bağlı olmuyor demişsin ama oyunlarda böyle kilitlenmesinin en önemli sebebi ısınma sorunudur, ben yine bir çeşit fan problemi olabileceğini düşünüyorum, beni kıllandıran zaten AMD'nin tek rakamlı 2100, 2500 gibi işlemcilerinin biraz fazla ısınma problemine sahip olması aslında çekirdekten kaynaklanan bir problem ama tabi orada olmadan sistemi görmeden karar verebileceğim bir durum değil, donanımsal sorunlarda en önemli kurul makineyi görmeden bir tehşiste bulunamamaktır ...