"Geçmişi Olmayan Adam" üçlüyor!

Vizyondaki filmler, tiyatrolar, haberler..
arven

"Geçmişi Olmayan Adam" üçlüyor!

Mesaj gönderen arven »

ResimSenarist Tony Gilroy iş başında... Matt Damon, Jason Bourne karakterini üçüncü kez canlandırmak istiyor...
Universal şirketi, ülkemizde ve dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan "Geçmişi Olmayan Adam"ın üçüncü bölümünü kaleme alması için senarist Tony Gilroy ile anlaştı.

Başrolünde Hollywood'un genç yeteneklerinden Matt Damon'un yer aldığı 2002 yapımı "Geçmişi Olmayan Adam"ın (The Bourne Identity) ikincisi olan "Medusa Darbesi" (The Bourne Supremacy) geçtiğimiz yıl izleyiciyle buluştu. Yapımcı şirket serinin üçüncü filmi olan "The Bourne Ultimatum"un yapım aşamasına geçmek için Gilroy'un senaryoyu bitirmesini bekliyor.

Matt Damon ilk iki filmde canlandırdığı Jason Bourne karakterini üçüncü bölümde tekrar edebileceğini açıkladı. Stüdyo yeni projede kimin yönetmen koltuğuna oturacağına ise henüz karar vermedi.
Kullanıcı avatarı
rft
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen rft »

ilk iki film süperdi zaten,üçüncüsünü de sabırsızlıkla bekliyoruz..işte ben bu habere "oley" derim şimdi; oley.
readme.txt

[size=34]Eğer bu yazıyı okuyabiliyrsanz,ya matrix'e falan girdiniz ya da ileri derecede hipermetropsunz(böö) :p
msjımı beğenmeyip te kem küm edenler,dünyayı kurtarmak için gerekli bilgiyi,google'da bulabilrler :p (böö #2)[/size]
Kullanıcı avatarı
PsychopathiCaT
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen PsychopathiCaT »

bana sorarsanız Matt Damon o role yakısmaz,daha tecrubeli aktorler var dunyada,mesela Bruce Willis yakısır.
[b][glow=blue][color=white][size=67]I Love You...I'll Kill You!!!!~~bUT I LoVe YoU FOrEver~~[/size][/color][/glow][/b]