Ara tatilde karne verilecek mi?

Yazar: »


Haberler forumunda bulunan Ara tatilde karne verilecek mi? konusunu görüntülüyorsunuz...

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.

Ara tatilde karne verilecek mi?

Mesajgönderen taNGo » 13-11-2019 11:49

Ara tatilde karne verilecek mi? Öğrencilere ara tatilde karne var mı?

Bu sene, eğitim ve öğretim sezonunda ilk kez uygulanacak ilk 1 haftalık ara tatil 18 - 22 Kasım tarihleri arasında yapılacak. Öğrencilerin yorgunluklarını atması ve derslerdeki eksikliklerini tamamlamacı amacıyla uygulanan ara tatiller her eğitim öğretim sezonda toplam iki kez uygulanacak. Ara tatiller hafta sonları ile birlikte toplam 9 gün sürecek.

Resim

Ara tatillerde öğrencilere karne verilecek mi?
Ara tatillerde öğrencilere karne verilmeyecek. Öğrenciler ilk karnelerini birinci dönemin sonu olan Ocak ayındaki 15 günlük sömestr tatilinden önce alacak.

2019 - 2020 eğitim öğretim yılı tatilleri
Güz dönemi ara tatili : 18 Kasım 2019 - 22 Kasım 2019
Yarı yıl tatili : 20 Ocak 2020 - 31 Ocak 2020
Bahar dönemi ara tatili : 6 Nisan 2020 - 10 Nisan 2020
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 2 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.