Spotify fiyatlarına zam yapıldı

Yazar: »


İnternet Dünyası forumunda bulunan Spotify fiyatlarına zam yapıldı konusunu görüntülüyorsunuz...

İnternet üzerindeki güncel haberler, değişiklikler, paylaşımlar.

Spotify fiyatlarına zam yapıldı

Mesajgönderen taNGo » 01-11-2019 16:20

Dünyaca ünlü müzik dinleme servisi Spotify, premium ücretlerine %28,50 oranında zam yaptı. Spotify'ın yeni fiyat güncellemesi ile birlikte öğrenciler için premium üyelik fiyatına aylık 2 TL, bireysel premium fiyatına aylık 4 TL, aile için premium fiyatına ise aylık 6 TL zam geldi.

Resim

Popüler müzik dinleme hizmeti Spotify, kullanıcılarına gönderdiği e-posta aracılığıyla premium fiyatlarına zam yapıldığını duyurdu. Yeni gelen zamlarla birlikte aylık 13,99 TL olan bireysel premium üyelik fiyatı 17,99 TL fiyatına yükseldi. Spotify tarafından premium kullanıcılarına gönderilen e-postada; mevcut premium abonelerine yeni zammın Ocak 2020'deki fatura kesim tarihinden itibaren yansıtılacağı belirtildi. Yeni premium abonesi olacak kullanıcılar ise Spotify'ın şu sıralar yaptığı bir kampanya sayesinde 3 ay bedava deneme süresi şansına sahip oluyor.

Yeni gelen zamlarla birlikte güncel Spotify Premium fiyatları şu şekilde olacak:

Öğrenciler için Premium: 8,99 TL/Ay (önceki fiyat: 6,99 TL)
Bireysel Premium: 17,99 TL/Ay (önceki fiyat: 13,99 TL)
Aile için Premium: 26,99 TL /Ay (önceki fiyat: 20,99 TL)
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3947
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön İnternet Dünyası

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.