AÖF sınav giriş belgesi yaz okulu 2019

Yazar: »


Eğitim/Öğretim forumunda bulunan AÖF sınav giriş belgesi yaz okulu 2019 konusunu görüntülüyorsunuz...

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..

AÖF sınav giriş belgesi yaz okulu 2019

Mesajgönderen taNGo » 10-09-2019 10:48

14 - 15 Eylül tarihlerinde yapılacak Açıköğretim Fakültesi yaz okulu öğrencilerine yönelik yapılacak sınav için sınav giriş belgesi yayınlandı.

Resim

Öğrenciler sınav giriş belgelerine https://aof.anadolu.edu.tr/anasayfa/default.aspx sayfasından ulaşabilecek. Sınav giriş belgesine ulaşabilmek için öğrencilerin TC Kimlik No ve Şifre ile otomasyon sistemine giriş yapması gerekiyor.

AÖF yaz okulu nedir?
AÖF yaz okulu sistemi, öğrencilerin normal eğitim ve öğretim döneminde başarılı olamadıkları dersleri yeniden almalarını sağlayan bir sistemdir. Başarısız olunan dersler için yaz döneminde yapılan sınavlar sonucunda başarılı olan öğrenciler bir üst sınıfa geçmeye hak kazanmaktadır.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3939
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Eğitim/Öğretim

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron