Ramazan Bayramı tatili 9 gün oldu

Yazar: »


Haberler forumunda bulunan Ramazan Bayramı tatili 9 gün oldu konusunu görüntülüyorsunuz...

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.

Ramazan Bayramı tatili 9 gün oldu

Mesajgönderen taNGo » 19-04-2019 14:22

Hafta içine denk gelen ve arefe günü dahil toplam 3,5 gün olan Ramazan Bayramı tatili, hafta sonları ile birlikte toplam 9 güne çıkarıldı.

Resim

2019 yılı Ramazan Bayramı tatili Arefesi Pazartesi gününe; bayramın son gününün ise Perşembe gününe denk gelmesi sebebiyle tüm kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların Ramazan Bayramı haftasında mesaiden sayılan 1,5 gün de idari izinli sayılacağı belirtildi.

Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre; hizmetlerin aksatılmaması ve zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için asgari seviyede personel bulundurulması şartıyla, bütün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların 3 Haziran Pazartesi tarihi yarım gün, 7 Haziran Cuma tarihi ise tam gün olmak üzere idari izinli sayılacağı belirtildi.

Böylece tüm kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar, Ramazan Bayramının öncesi ve sonrasındaki hafta sonları da birleştirilerek toplam 9 gün tatil yapmış olacak.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3948
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön Haberler

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.