Sigara kullanıyor musunuz ?

Genel ve güncel anketler.

Sigara kullanıyor musunuz ?

Evet
42
42%
Hayır
58
58%

Toplam oy: 100

Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

kullanıyorum ve başım göğe eriyor..
domashno

Mesaj gönderen domashno »

re_charge yazdı:yaklaşık 10 senedir içerim bu coku ve 3 kere brakma girişiminde bulunabildim.hernekadar zararlı bişey olduğunu bilsemde,bile bile zehirleniyorum hala.rekor 4 gün.
aynen kasetten..:)
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

2 kez denedim ama midem bulandi, hic cekici gelmedi, ne anliyosunuz anlamiyorum o igrenc seyi icmekten
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
tito

Mesaj gönderen tito »

kullanmıyorum... ne alkol ne sigara!
Kullanıcı avatarı
berfu_001
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen berfu_001 »

bi kaç kez denedim ama ve hiçte çekici gelmedi bence iğrennçççç
SeYdA

Mesaj gönderen SeYdA »

evt kullanıyorum...14 yaşında başladım...ama çok içmiyodum..şuan 18 yaşındayım..ama yine çok içmiyorum..yani 1 paket bana 3 gün gidiyo..ama yinede tiryakiyim.bi türlü bırakamıyorum günde bi tanede iki tanede olsa illa iççem yani ...
ciyus
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen ciyus »

Evet kullanıyorum.17 yaşımda başladım ama çok içmediğim için bırakmayı hiç denemedim. Ama gelen zamlar yüzünden sonunda bırakıcaz herhalde. :(
[url=http://imageshack.us][img]http://img129.imageshack.us/img129/6683/d370a949e03id.jpg[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
dick98
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen dick98 »

selam ben de bıraktım 14 yaşından beri içiyordum başkalarını da zehirlediğimi acı da olsa öğrendiğim gün bıraktım birden sigaramı söndürdüm ve sen değil ben seni emrime alıyorum dedim onu içmeye silah zoruyla başlamamıştım kendi irademle içiyordum kendi irademlede bırakabilirdimkendimle 3 gün hep busözlerle kavga ettim ve ben kazandım 6 ay oldu içmiyorum umarım sizde bırakırsınız arkadaşlar :alkis:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
jok3r_88

Mesaj gönderen jok3r_88 »

dick98 yazdı:selam ben de bıraktım 14 yaşından beri içiyordum başkalarını da zehirlediğimi acı da olsa öğrendiğim gün bıraktım birden sigaramı söndürdüm ve sen değil ben seni emrime alıyorum dedim onu içmeye silah zoruyla başlamamıştım kendi irademle içiyordum kendi irademlede bırakabilirdimkendimle 3 gün hep busözlerle kavga ettim ve ben kazandım 6 ay oldu içmiyorum umarım sizde bırakırsınız arkadaşlar :alkis:
Valla helal olsun.Seni kutluyorum. :alkis:
Kullanıcı avatarı
BERAY
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen BERAY »

lütfen sigara içmeyiniz ben şahsen içmiorum hehe
[img]http://i37.photobucket.com/albums/e73/BERAY/nosmoking6ix.jpg[/img]