kazaa ya bağlanamıyorum

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
Kullanıcı avatarı
oguuzhan
New Friend
New Friend
İletişim:

kazaa ya bağlanamıyorum

Mesaj gönderen oguuzhan »

merhaba internete bağlanan ben kazaa'ya ve media player'in ortam kılavuzuna bağlanamıyorum,bunun nedeni ne olabilir.birde bilgisarayımı bundan kazaa ve m.player'in çalıştığı zamana geri yükleyemiyorum neden?saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Bunun nedeni firewall programınızdan kaynaklanıyor olabilir.Firewall programınız varsa ayarlarını kontrol edin.Kazaa ve media playerın internete giriş izni verin.
Dreams
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Geri yükleme olayı şöyle çalışıyo genelde sistem oto olarak geri yükleme noktaları oluşturuyo fakat bu geri yükleme noktalarının çalışmamasının birkaç nedeni olabilir bunlardan biri sistemin geri yüklenerek eski haline getirilemeyecek kadar zarar görmüş olması; ben eğer son kurduğunuz yada kaldırdığınız programı hatırlıyorsanız bu programı kurmanızı/kaldırmanızı öneririm :arrow:
TheTurK
Quick Friend
Quick Friend
Konum: Trippin' into a world that never seems too far away.
İletişim:

Mesaj gönderen TheTurK »

Kazaanın ek yazılım ( Tool ) section daki Avi Prewiev player ınmı yoksa Media Player ın mı Ortam destek sitesine balanamıorsun ..

Avi medie Prw ise :

Kazaalite bi hack üretimi oldugunda içindeki herşeyi illegal di ve yapımcılar bir süre sonra kanunlarla yüzleşince bütün yayın hakları engellendi ordaki player ın sitedine girip herhangi bir deste k alamaman normal dir ..

Medi player sa :

Geri yükleme yi sık sık kullanıyorsan Hdd den 2 Partition ( Parça ) olamlı Ör C: - D: ... Download yaptıgın bütün dosyaları idirme birimini D: ye geçirmelisin ve manual olarak sistemini bir kereliğine geri yükleme aşamasına getirmelisin C: üzerinde geri yüklenecek bütün sistemi seçmen şart Downloads vb dosyalar D: üzerinde olmalı ... Bu dediklerimi yapınca saglık lı bir sistem geri yükleme noktası oluştururssun sorun oldugunda da manual geri alırsın ...
Your blood is mine ...