ÖSS sınavı kaldırılsın mı?

Genel ve güncel anketler.

ÖSS sınavı kaldırılsın mı?

Evet
78
74%
Hayır
28
26%

Toplam oy: 106

Kullanıcı avatarı
tasmanyaaa
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen tasmanyaaa »

kaldırılırsa herkes heyere gider ve saçma bişi olur.kaldırılmasın ama daha mantıklı düzenlemeler getirilsn bnce!!
[b]sewemedim kimseyi içimdeki sen gibi...[/b]
toprak01
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen toprak01 »

bence gec bile kaldık....
Kullanıcı avatarı
Oalquannn
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Oalquannn »

Kesinlikle kaldırılmasın eğer kaldırılırsa yerine ne gelecek öğretmenler mi diyecek bu öğrenci iyi diye o zaman torpil götürür ortalığı bu şuana kadar Türkiye de uygulanabilecek en adil sistem.
Kullanıcı avatarı
mezarkabul
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen mezarkabul »

ya arkadaşlar ne demek kaldırılsınmı kaldırılmasınmı bence pekde dişe dokunur bi tartışma diil...bende bu sene sınawa gircem we sıkıntıdan stresten patlıyom daha şimdiden ama bu sınawın kaldırılması İMKANSIZ...en azından önümüzdeki 20 yıl için...yaa düşünsenize bu kadar yüzbinlerce öğrenci liseyi bitircek uni ye gircek...nereye giriyo yaaa kampüsmü war??? sınawla bile şuan unilerin durumu full...o yüzden hiç kafanızı yormayın...yeni uniler yapılmadan sınawın kaldırılması hayal bile değil!!
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Yapılcak sanırım 5-6 üniversite daha, üniversitesiz illere. Öyle bir proje vardı. Tabii şimdi noldu belli değil. Bizim burayada yapılcaktı güya. İnşallah biz liseden mezun olmadan yapılırda rahatlarız. Ama zor gibi görünüyor
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
excalibur
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen excalibur »

şayet daha iyisi bulunursa tabii ki değiştirilmesi gerekir fakat, sınavın kaldırılmasın dan üniversiteye sınavsız girilmesi kastediliyorsa bu yanlış olur ve eğitimin kalitesini çok düşürür.
Çağların bilgeliğini ara fakat dünyaya bir çocuğun gözleriyle bak !
Kullanıcı avatarı
Oalquannn
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Oalquannn »

Yanılmıyorsam sınavsızdan kastedilen yine yanılmıyorsama amerikada olduğu gibi olması izlediğim kadarıyla öğrenciler iyi üniversitelere girebilmek için bir sürü sosyal aktiviteye katılıp bunlardan referans falan almaya çalışıyorlar mesela hastahanelere yardım etmek falan gibi ayrıca yeni üniversite yapmak neyi değiştiricek ki herkes üniversite mezunu olunca kim işçi olarak çalışıcak yada bu kaliteyi düşürmez mi?
BuRaK74
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen BuRaK74 »

öss koşşşşşşşşş :D
kaldırın şu öss yi herkes serbest girsin üniversiteye :D
Kullanıcı avatarı
SeLvi
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SeLvi »

Evet kaldırılsın gerçi ben girdim ama :) çok büyük bir stress ve sorumluluk ailene karşı kendine, karşı bunca yıllık emeklerimizi sadece 3 saatte sığdırmak çok mantıksız her yarı yıl döneminde puan alıncak sınavlar bence en mantıklısı böylece planlı programlı çalışmayıda öğreniriz son yıla bırakmayız herşeyi..
[b]Kanla karışık yağmurlarla üstümüze özgürlük yağıyor gökyüzünden, ölmeyi öğrendim ben daha yürümeyi öğrenmeden...[/b]
Kullanıcı avatarı
ibryapici
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen ibryapici »

kaldırırmasın
Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar.
Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar.
Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık.
Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.