a$ka aç gözLerini..

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
aLqoLiq
New Friend
New Friend
İletişim:

a$ka aç gözLerini..

Mesaj gönderen aLqoLiq »

sana geldim kapatma gözlerini.umutsuz asklarin biraktigi bütün tortulari temizleyip,bir tek sana kalmak için geldim,bak yüzüme. aska dair ne varsa göreceksin gözlerimde. kendini göreceksin. seni yasarken baska diyarlarda olamazdim. yüregimde seni tasirken baska kalplerin her an gitmeye hazir huzursuz konugu olamazdim. bu yüzden geldim. vazgeçislerle dolu bütün asklara bir yüregin nasil vazgeçilmez olabilecegini kanitlamak için geldim, haydi bak bana... ben o gözleri hayal ettim bunca yil. sensizligi yasarken bile,gözlerin yildiz olup eslik etti en karanlik gecelerde. en derin mavilikleri o gözlerde buldum. ayazda bahardi gözlerin, gri bulutlari dagitan günes. yagmurdan sonra dünyayi çepeçevre saran gökkusagi. simdi o gözlerden mahrummu birakacaksin beni? sana geldim diyorum anla beni, günahsiz degilim biliyorum. sensizlige direnirken yaptigim hatalarida alip geldim yanima. içimde tasarken isyan, seni yok etmek adina yaptigim tüm saçmaliklari gösterecegim sana, aç gözlerini. beni anlayacaksin biliyorum, insani deli eden sensizlige nasil direndigimi gördükçe bagislayacaksin hatalarimi. bu aski görmemezlikten gelemezsin,capcanli karsinda duruyor çünkü. Yüreginide kapatabilecekmisin gözlerin gibi? Söz geçirebilecekmisin ona? Göz kapaklarina 'açilma' emrini veren beynin yüzeginede 'atma' diye bilecekmi? Aşkı zehirli günLerin SüzgecinDen geçirDik ßiz ve koruduk. umutsuzLuk kurşunLarı yağarKen aşKın üzerine Kendimizi siper ettik, neLerden vazgeçtik. koLay oLan vazgeçmekti, ßiz herşeyi göze aLıp en dikenLi, en engeßeLi, tuzakLarLa doLu yoLLardan yürüyüp geLdik. Görmeyerek reddetmeye çaLıştığın ßu aşk Sensin asLında. aşk deyiL, Kendini reddediyorSun. ßen gözLerinDe ve yüreğinde yer aLmaya geLdim. açmassan gözLerini asLa görmeyecekSin ßendeki Seni. haydi ßak, nasıL doLuyum SeninLe, nasıL geLip oturmuSSun yüreğimin en derin köşesine. KapatMa gözLerini, ßeni yeniden Sonsuz MaviLikLere saL. ßana Yeniden yaşat ßaharLarı ßu aşk ßizim Maßedimiz oLsun. kapanaLım ve yıLLarca hiç ßıkmadan usanmadan yıLmadan Pes etmeden ŞükredeLim aşkımıza. Haydi aşka aç gözLerini... aşka ve hayaTa...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Ne mutlu "O"nu bulabilene "O"nun gerçekliğine inana ve hala "O"nu bulma umudu taşıyanlara;

Aşk sonsuza kadar sürecek ve hiçbir zaman kurallarla kısıtlanamayacak insan ırkına özgü büyük bir ayrıcalıktır :tick:
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Yüreğine sağlık.... Çok beğendim.
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Nelere katlanmıştık, nelere...
Akrebin yapamayacağını aşkımız yapmadan önce biz.
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Mesaj gönderen sarı gelin »

ne demek akrebin yapmadığını aşkımız yapmadan önce????????
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

"AŞK" ımız aşkımız değil...
:)
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Öte yandan bu tanıma uyan aşklara da raslanmıyor değil yaşamın kıyısında... Allah uzat tutsun....
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Mesaj gönderen sarı gelin »

yanımızdaki yöremizdekilere böylelerini versinki biz kendi sevdiklerimizin farkını görelim..versin ya versin ama illede iyilerini bize versin:))
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

:) evet. Hak ettiğimize inanıyorum. Hoş hayat bu durumlara müdahele edip kenardan pis pis sırıtmaya bayılıyor ama ona inat işte :)))
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

hak edenler niye bulamıyorda hak etmediğini düşündüğümüz kişiler yaşıyor yada yaşadığını zannediyor ? bence bu işin tadı böyle çıkıyorda ondan bazı şeyler vardır onları yaşamadan onları yaşamayı hayal ederek yaşamak daha güzeldir zaten olsalar bize şuankinden daha fazla ne verebileceklerdi ki ......