Konuşan çamaşır makinesi

Piyasada bulunan yada yeni çıkan teknolojik aletler, bunların incelemesi ve tartışmalar.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Konuşan çamaşır makinesi

Mesaj gönderen Eternity »

Beyaz eşya üreticisi Electrolux, yeni teknolojik özellikleri ve hayatı kolaylaştıran tasarımı birarada sunan yeni ve son derece marjinal bir ürünü piyasaya sunuyor: Konuşan çamaşır makinesi.

"Sesli kullanım kılavuzluğu" yapan ve Electrolux'ün Communication teknolojisiyle donatılan makineler, kullanıcısını küçük bir müzik ile karşılıyor. Makineyi açtıktan sonra, "Start" düğmesine 6 saniye içinde basılmadığında, kullanıcısına düğmeye basmasını veya programlardan birini seçmesini hatırlatıyor.

Electrolux'ün bu çamaşır makinesi, kapısı açık unutulduğunda veya musluk açılmadığında sesli olarak kullanıcısını uyarıyor. Seçilen programın özelliklerini ve faydalarını sesli olarak anlatan çamaşır makinesi, programın tamamlandığını da kullanıcısına haber veriyor.

Bugünün çamaşır makinelerinin her kumaş türü için farklı programlar önerdiğini ve ekstra programlar sunduğunu belirten Electrolux yetkilileri, makine sahiplerinin genelde bunlardan yararlanamadığını ve bu tür özellikleri karışık bulduğunu söylüyor.

Tüketicilerin hayatını biraz daha kolaylaştırmak ilkesiyle hareket eden Electrolux, Communication teknolojili çamaşır makinesi ile yıkama ve durulama sürecinde tüm operasyonel hataları göstererek ve tüm süreci kolaylaştırarak bir ilke daha imzasını atıyor. Türkçe konuşan Electrolux Communication'ların 2006 yılında Türkiye'de olması bekleniyor.

Kaynak: Hürriyetim
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

way beeee :wohow:
"Makineyi açtıktan sonra, "Start" düğmesine 6 saniye içinde basılmadığında, kullanıcısına düğmeye basmasını veya programlardan birini seçmesini hatırlatıyor. " o da olmadi azarlamaya kizmaya da baslar makina, naz yapip calismazda.. teknoloji teknoloji..
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
ÖnemsizZ
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ÖnemsizZ »

harbiden teknoloji gelişiyor yakındada konuşup dertleşeninide yaparlarsa şaşırmam
[b]I am a nobody, and nobody is perfect; therefore I am perfect...[/b]
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

: ))))) kesin o da olcak eminim
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
aaKe
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen aaKe »

Ehehe :) "Çamaşırlarınız yıkanmıştır lütfen alın" *kapak açılır* "Çamaşırlar yıkandı dedim","Çamaşır diyorum yıkandı","Şşü aloo yıkadım çamaşırını deve alsana" :D
[size=75][color=grey][b]I found her...[/b][/color][/size]
Kullanıcı avatarı
ÖnemsizZ
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ÖnemsizZ »

hahahaha ne muhabbet ya ne güzel olur demi :D düşünsenize gelinle çamaşır makinesi kaynanayı cekiştiriyor :P
[b]I am a nobody, and nobody is perfect; therefore I am perfect...[/b]
Kullanıcı avatarı
melekseda
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen melekseda »

çok güzel yaa,ama olmasa belkide daha iyi olur az laf çok iş daha verimli,yarın öbür gün ne pis kadınsın herdakka çamaşır ay bıktıım falan derse o kötü işte...
www.dilkonus.en101.com
Kullanıcı avatarı
PsychopathiCaT
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen PsychopathiCaT »

gelecekde ev hanımları baya rahat edecek,o zamanda erkekler bagırırlar kadın erkek esıtlıgı die!!
[b][glow=blue][color=white][size=67]I Love You...I'll Kill You!!!!~~bUT I LoVe YoU FOrEver~~[/size][/color][/glow][/b]
Kullanıcı avatarı
withoutgirls
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen withoutgirls »

bizim kusta konusuyoo
ahmak olmasaydı insan bütün zaferler dostça kazanılrdı
Kullanıcı avatarı
SeLvi
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen SeLvi »

çeyizime alcam bu makinalardan :D
[b]Kanla karışık yağmurlarla üstümüze özgürlük yağıyor gökyüzünden, ölmeyi öğrendim ben daha yürümeyi öğrenmeden...[/b]