Oyunlarda renkler birbirine giriyor

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
deepsleep616161
New Friend
New Friend

Oyunlarda renkler birbirine giriyor

Mesaj gönderen deepsleep616161 »

Arkadaşlar öncelikle yardım edenlere teşekkür ediyorum . Sorunum şu ;

1- Oyun oynarken -örneğin cs 1.6- , oyunda ki herhangi bir yer tüm her yere yansıyor tıkanıp . Nasıl yani ; Örneğin sol üst köşedeki radar duvarlara yansıyor , silahın üstündeki resim , Hp gösterimi , Oyundaki karakter resmi fln .Oyunu alta alıp tekrar açtığımda geçiyor . Sonrada donuyor ve res atmak zorunda kalıyorum . SS de çektim attım .

2- Herhangi bir şey yazarken sanki başka bir yere tıklarmış gibi yazı yazmam duruyor tekrar tıklamak lazım oluyor . Örneğin bu metini yazarken 2 de 1 sanki başka bir yere tıklarmış gibi yazı yazma simgesi gidiyor yazamıyorum mecburen tıklamam lazım oluyor . :angry:

3- Pc belli bir zaman aralığında çalışıyor ve kapatıp açtığımda açılmıyor monitörüne görüntü gelmiyor beklemek zorunda kalıyorum .

4- Örneği bir video açarken 30 saniyelik donma oluyor . Tıkanıyor .

YARDIM EDENLERE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM .
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
murat.can))
New Friend
New Friend

Re: Oyunlarda renkler birbirine giriyor

Mesaj gönderen murat.can)) »

Oyunun ne olduğunu anlamadım. :D Oyunun renk ayarlarına gir oradan ayarlayabilirsin. Eğer bu normal masaüstnde de oluyorsa => MASA ÜSTÜNE SAĞ TIKLAYARAK ÖZELLİKLER DE -> AYARLAR DE -> EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ YAZAN YERDE 1024x768 PİKSEL OLARAK AYARLA ve RENK KALİŞTESİ YAZAN YERE DE 32 BİT OLANI AYARLA (EN YÜKSEK)