Zor oLan...

Buyrun geyik muhabbetlerine..
Kullanıcı avatarı
frtsngz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen frtsngz »

zor olan sevdiğin insan karşındayken onu tanımıyormuş gibi davranmak
Gigabyte GeForce6100 || AMD Sempron 2800+ || 2x512 MB DDR400 || 512 MB ATI Radeon X1300 || 300 GB Samsung HDD || Microsoft Wireless Optical Desktop Comfort Edition || 17" Samsung SyncMaster 794 Mb || [b]Packard Bell W3141 Notebook[/b]
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

anayasa çalışmak
Jean-PauL-MuRaT

Mesaj gönderen Jean-PauL-MuRaT »

:))) cok ıyıydı celly ahahah anayasa calısmak mı :)) zor olan ilk kez gidip kızla konuşmak vereceği tepkiyi beklemektir be :))
aRaCeLLy

zor olan anayasa kitabına bön bön bakıp bişey anlamamak ama anlamak zorunda olduğunu bilmektir
Jean-PauL-MuRaT

zorluklar kişiden kişiye değişiyor o zaman celly çünkü benim anayasa çalışmak gibi bir zorunluluğum yok sınavı olan düşünsün :):):)
aRaCeLLy

haklısın vizem yüksek ama bu dönem derse gitmedim doğru dürüts ondan korkuyom konuyu dağıtmayalım

zor olan zordur :: ıyyy iğrencim
Jean-PauL-MuRaT

zor olan sınavda hiç birşey bilmese bile sonuna kadar kalmaktır... belki bir kopya gelir yaparım umuduyla...
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

ya üüüf zor olan bence sevdiğin halde canın cehenneme demektir.
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
aRaCeLLy

zor olan Fatı düştüğü durumdan kurtarmaktır
Jean-PauL-MuRaT

zor olan Fat üzgünken onu teselli etmek icin boşu boşuna kelimelere Sığınmaktır... ne desek boş konu aşk sevgili olunca en iyisi zamana bırak diyelim...