Hipstamatic

Yazar: »


iOS Uygulamaları forumunda bulunan Hipstamatic konusunu görüntülüyorsunuz...

Apple tarafından geliştirilen iOS işletim sistemi için yayınlanan uygulamalar

Hipstamatic

Mesajgönderen taNGo » 22-01-2011 05:26

Resim

Hipstamatic uygulaması iPhone ile eski tarz nostaljik fotoğraflar çekmeye yarıyor. 1980'ler, 1970'ler hatta 1960'lı yıllardaki gibi fotoğraflar çekebiliyorsunuz.

Uygulama aynı eski model bir fotoğraf makinası gibi çalışıyor. Makinanın filmlerini, flaşını, lensini değiştirerek farklı ve değişik fotoğraflar elde edebiliyorsunuz. Kısacası iPhone'un dokunmatik ekranı eski bir analog fotoğraf makinesi oluyor. Çektiğiniz resimleri program vasıtasıyla yazdırabiliyor veya facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabiliyorsunuz.

Hipstamatic uygulamasının Apple - iTunes sitesi üzerindeki satış fiyatı 1.99 dolar. Ayrıca uygulama içerisindeki ek olarak alınabilen bazı flaşlar, filmler veya lensler ücretli olarak satılıyor.

Hipstamatic uygulaması hakkında daha detaylı bilgi için Apple'ın http://itunes.apple.com/us/app/hipstama ... 15564?mt=8 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3947
Kayıt: 23-06-2003 20:54
Konum: Geriden

Dön iOS Uygulamaları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.