Ahmet ENGÜL

Güncel haberler ve olaylar
Mehmet_DG
New Friend
New Friend

Ahmet ENGÜL

Mesaj gönderen Mehmet_DG »

Söyleyiş Tarihi : 25/04/2008

Yayınlıyan : Mehmet Dağ ( Rumuz )

Ahmet ENGÜL İle Söyleyiş ..

AHMET ENGÜL ile Akparti İl Binasında Gerçekleştirdiğim Konuşmanın Özeti..

Ahmet ENGÜL : 21/07/1988 Doğum Tarihi Şanlıurfa Merkez Doğumluyum Siyasete Girdiğim Günden Bellidir Değişik Platfromlar'da Yer Aldım Çalışmalarda Bulundum .
Fakat Akparti Şanlıurfa İl Başkanlığında Mevcut Yönetimde Olan Kadroya Bakıyorum . Çoğu Etiket ve Koltuk İçin Bulunmakta Akparti Kanı Tanışayan Particiler Şuan İl Teşkilatımız da Mevcut Değildir ( Sınırlı Sayıda ) ..
Asıl Akparti Kanı TaşıyanlarI Akparti'den ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan a Karşı Soğutulmaya Çalışılsada Biz Yine Dışardan Gereken Desteklerimizi Vermeye Devam Edeceğimiz Bilinsin. .
Çabulculara Sölenecek Bir Sözüm Yok Bile Sadece Biz Bu Uğurda Recep Tayyip Erdoğan Başkanımızın Huzurunda Seve Seve Çalışmaya ve Gerekirse Bu Uğurda Can Vermeye Hazırız ..
Neden Diyeceksiniz. Çünkü Ülkeye ve Şanlıurfa'ya Hizmet Bizim Sevdamızda Var Bu Sevda'da Akparti de Liderimizde Mevcut ( Bakın Liderimiz Diyorum Milletvekillerimiz Demiyorum ) Milletvekillerimize Gelince Hepsi Boş Bir Daire Şanlıurfa İçin Ülkemiz İçin Sadece "Yediler Yediler Yediler" Başka İş Yok "İcraat" Yok ..

"Akparti Kanı Akıyor" Bizde Diyorlar Sonra "Belediye Seçiminde Muhalif Başkanı Destekliyorlar" İşte Bu Zihniyetleri Partimizde "Silmek" İçin " Asla DURMAK YOK YOLA DEVAM /// Yeter ARTIK Söz AK GENÇLİĞİNDİR.."

-- PARTİ KAYNAKLARINDA ALDIĞIM BİLGİLER –

* AKPARTİ ÇALIŞMALARI:

*22 TEMMUZ 2007 : GENEL SEÇİMİNDE GÖNÜLLÜ OLARAK 15 SANDIK BULUNAN MEHMET SAÇLI İLKÖĞRETİM OKULUN SORUMLUSU OLARAK GÖREV YAPMIŞTIR KRİTİK SANDIKLARIN BAŞINDA OLAN AHMET ENGÜL VE EKİBİ BİR OY KAYBI DAHİ YAŞAMADAN BÜYÜK FARK İLE SEÇİMİ SONLANDIRMIŞLARDIR...

* AKPARTİ İÇİN YAPTIĞI ÇALIŞMALAR İÇİN TAKDİRE LAYIK GÖRÜLEREK ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞINA DAHİ ALINMIYAN BU ARKADAŞIMIZ ( AHMET ENGÜL )GENEL BAŞKANIMIZ BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN TARAFINDAN TEŞEKKÜR MEKTUBU İLE ONURLANDIRILMIŞTIR..
Mehmet_DG
New Friend
New Friend

Re: Ahmet ENGÜL

Mesaj gönderen Mehmet_DG »

Türkiyeforum Yönetimi Saygın Bir Forum Sitesi Oluşturmuşsunuz Başarılarınızın Devamını Diliyoruz..