Dv6-3030et hp notebook ürün incelemesi

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
birbardaksu
New Friend
New Friend

Dv6-3030et hp notebook ürün incelemesi

Mesaj gönderen birbardaksu »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Sevgili arkadaşlar. Hp serisinin Dv6-3030et modelini ele alıcam bu yazımızda.
Hp denince akla ısınma sorunu gelir genelde. Fakat altını çizerek söylüyorum onlar eskide kaldı.Ufak bi not olarak bunu söleyebilir.
şimdi hp Dv6-3030et ürününe bi bakalım
oyun tutkunları için dizayn edilmiş tam bir canazar diyebiliriz.Dv6-3030et modelinde ilk göze çarpan tasarımı.Ayırca Dv6-3030et hp firması tasarıma önem verdiği kadar iç mimarisi de gelişmiş. Dv6-3030et i5 CPU kullanılmış yanında 500 GB HDD depolayıcı. Dv6-3030et hız tutkunları iiçn 8 gb a kadar yükseltilen 3 gb ram kullanılmıştır. Hp Dv6-3030et modeline oyun tutkunları için Ati Radeon Ekran kartı kullanılmıştır. Ekran boyutunun 15.6 olması Ekran kartının Ati Radeon olması ve işlemcisininde yeni nesil Core i5-450M olması ve bu işlemciye engtegre edilen Turbo Boost özelliği ile açılamayan 2010 oyunu yoktur. Testkerimizde gözümüze çarpan ince olması hafif olması sebebiyle ısınma probleminin çıkacağını varsaydık fakat hayal kırıklığına uğratan hp Dv6-3030et modelini size tavsiye ediyorum. Dv6-3030et modeli altec lensing tekonolojisi ses çıkış sistemini kullanmaktadır.

Bu özelliklerde fiyat araştırmasında bulundum. hp Dv6-3030etmodelinin fiyat avantajlarına da bakabilirsiniz. şimdiden hayırlı olsun

http://www.akillifiyat.com/Product/hp-d ... ari/145743