Ben aşkı dinlemek değil ...

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
IcEman

Ben aşkı dinlemek değil ...

Mesaj gönderen IcEman »

Seni sensiz yaşamaktan yoruldum.... Bunun adı aşk değil, izdirap!.... Belki de aşk! her ne ise! Bilmiyorum., ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum....

Yüreğimden kopup gelen göz yaşlarım karıştı bir basıma yağmura defalarca, omzun yerine ıslak camlara yasladım basımı, sense sadece yoktun... sadece yok... bu aşk değildi, sadece izdirap... Belki de aşk... Ama ben artık aşkı dinlemek değil, aşkı yaşamak istiyorum....

Bazen ılık esen bir rüzgardın saçlarımı okşayan, bazen bir telefon kadar yakın, aslında çok uzaktın.... Ya da sadece yoktun, sadece yok... bense artık ardından acı bir tebessümle gülümsemek istiyorum adın geldiğinde aklıma... ve senin için akan göz yaşlarımı geri istiyorum karanlık gecelerimden, birde seni özleyerek gecen günlerimi ve hayallerimi ver bana! Uzatıyorum işte aşkını, yüreğimden seni taşıdığımdan bu yana...

sen sadece aşkı anlattın bana, bense artık aşkı yaşamak istiyorum göz bebeklerinde, bir basına yaşanan yalnızlıklarından arta kalan can kırıklarını topla yüreğimden, çünkü taşınıyorum kimsesizliğinden.... bugün seni sensiz yaşamak aşksa, seni seninle yaşayacağım yarınlara kaldırıyorum aşkı.... çünkü ben artık aşkı dinlemek değil, askı yaşamak istiyorum....

Biliyor musun? seni kalbimde taşıyalı garip bir boşluk var içimde.. sadece bir boşluk.. tıpkı yokluğun gibi...ne acı, ne sızı nede bir damla gözyaşı....hepsi tükendi....sensiz yaşattığın aşkın gibi...

Hislerinin acıdan hissizleştiği oldu mu senin hiç? hissizim ...hissetmiyorum, sadece yokluğunu yasıyorum! kapı çalındığında gelenin sen olmadığından eminim, telefon çaldığında sen aramıyorsun kesin, çünkü sen sadece yoktun bu aşkta, sadece yok! Yokluğunda bulmuştum seni, yokluğunda kaybettim...yüreğimde bir aşk türküsü söylüyorum, seni kimsesizliğimden taşıyalı beridir...AŞK şarkıları dinlemekten yüreğim yorgun.

Yoktuk ikimizde aslında birbirimizi için, aşktan korkan iki aşk kaçkını idik... aşkın orta yerine düştük kavrulduk....oysa ikimizde sadece yoktuk..sadece yok....

Bir yagmurlu gecede geçerse adım aklından, içinde ki boşlukta bir garip sizi duyarsan ,sadece bil ki: seni aramıyor,seni sormuyorsam bu seni unutmuşum demek değildir... ben sadece artık aşkı dinlemek değil, aşkı yaşamak istiyorum.....
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Mesaj gönderen sarı gelin »

Hayatta bir çok şeyin yarım yada eksik yaşanmışı vardır...Çocukluğumuzun, özlemlerin, okulun, kavuşmaların, şarkıların, programların, okunan bir kitabın..Bir çok şeyin.Ama aşkın yarım kalmışı ve eksik yaşananı kadar hiç birşey canını yakamaz insanın.
Hiç bir hayal, aşk üzerine kurulup ,doğru kişinin bulunamamasından dolayı ertelenen hayaller kadar büyümez yüreğinde kişinin.
Neler geçer aklımızdan, sevgiliye sevgiye, paylaşılacaklara dair.Geçer geçmesinede, bir koca yalnızlığımız , bir gece, birde dile gelmez duvarlar bilir bunu. Sevgilide kördür gece kadar, yüreğiyse sağırdır duvarlar kadar.
Belki, belki diye ertelenir her seferinde..Erteleyen sen olursun, erteleneni bekleyende ..Ve hep ertelenen sen olursun..
Bende aşka dair hayaller kurmayı değil, hayaller kadar güzel gerçek bir aşkın kahramanı olmak istiyorum, bende gözlerimde hayranlıkla seyrettiğim bir aşkın hayran seyircisi değil, gerçek oyuncusu olmak istiyorum.
Neler hissedildiğini düşünmek değil, hissetmek istiyorum, mutluluğu acıyı özlemi...
Aşkın darağacında ipe çektiği olmak istemiyorum artık, aşkı ipe çekmek istiyorum...Gün ağarırken ipe çekilen ben olsamda......
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....
Kullanıcı avatarı
problem_cocuk
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen problem_cocuk »

aşkı dinlemek istiyorsanız ney dimleyin bence aşkı en iyi anlatan müzik aletidir
leylanın güzelliğini görmem için mecnunun gözleriyle bakmam lazım
kutver
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen kutver »

IcEman seni yazdın bunu.

sen yazdıysan tam bir aşıksın.
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Mesaj gönderen sarı gelin »

Eğer aşıksan rüzgarda bile aşkın müziğini duyarsın, neyler sazda notay aşk.Aşkın kendi notası vardır, gözde ,sözde, yelde, yerde, gökte bulabileceğin..Çünkü o seninle dolaşır...
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....
Kullanıcı avatarı
GeneRaL__
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen GeneRaL__ »

Helal Be Sarı Gelin
Kullanıcı avatarı
sevgi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sevgi »

ne kadarda güzel bi yazı bu böyle
Aşk caddesinde seninle yürürken, ayrılık yağmuru yağdı birden, şemsiyesiz kaldık ve ikimizde sırılsıklam olduk

[img]http://www.110bazar.com/sad.jpg[/img]
kutver
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen kutver »

problem_cocuk yazdı:aşkı dinlemek istiyorsanız ney dimleyin bence aşkı en iyi anlatan müzik aletidir
tamamne aynı şeyi düşünüyorum.
+1