Dr. DivX

UYARI: Ücretli programlara ait warez, crack, full sürüm, tam sürüm v.b. içerikli bağlantılar vermek yasaktır.
Yeni çıkan yazılımlar, programlar, son güncellemeler.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Dr. DivX

Mesaj gönderen dJ4 »

Eğer sizde elinizdeki video dosyalarını daha fazla sıkıştırmak istiyorsanız yada DVD lerinizi DivX formatına dönüştürüp CD de saklamak istiyorsanız size çok kullanışlı bir program öneriyorum.

:arrow: www.divx.com/divx/drdivx adresinden DrDivx programının son sürümünü indirip 15 gün süreyle kullanma şansına sahip olabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Latin
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Dvd To Divx

Mesaj gönderen Latin »

Dr.Divx iyi çalışan bir program kullandım ve tavsiye ederim ama başka bir alternatif olarak siz Dvd To Divx i tansiye ederim. hem hızlı çalışan hemde basit bir kullanım biçimi var :)

Dvd to divx : http://www.dvd222.com/products/DVD2DIVXVCD_trial.exe
®Latin_Lower®
Kullanıcı avatarı
pruva
New Friend
New Friend

Divx nasıl yapılıyor?

Mesaj gönderen pruva »

Arkadaşlar ilginize simdiden tesekkür ederim.
Bilgisayarıma yükledigim bazi avi,mpeg1 ve mpeg 2 görüntülerimi Divx formatina çevirip cdlerde saklamak istiyorum.Bugune kadar hep vcd formatini kullandim fakat bu format buyuk goruntu bozulmalarınıda beraberinde getiriyor.DİVX nasil yapiliyor?
Saklamayı istedigim filmleri İstedigim formata cevirmekle ilgili bir sorunum yok.AVI - MPEG 1 veya 2 olarak convert edebiliyorum.Benim sorunum bunları MPEG 4 veya 5.1'e yani Divx'e çevirmek.Suanda bilg.içindeki bir avi file yaklasık 16 Gb yer tutuyor.bunu vcd ile 700 Mb'a SVC ile 2,5 Gb'a indirmek mumkün , yaptım olduda ama ben goruntu kaybim olmadan iyi bir guruntu kalitesiyle arsivlemek istiyorum.Sonucta bahsettigim görüntüler benim kendi kameramla cektigim , coluk-cocugumun gorüntüleri.Bundan 20 sene sonrada kaliteli bir sekilde (o zamanki teknoloji ne olur bilinmez ama) seyredilmesini saglamak.Eger bana bu yonde bilgi verirseniz cok sevinirim.
Not: DVD rom veya playerim yok!!!
HERŞEY İNSANLAR İÇİNDİR
KARSIYAKA / IZMIR
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

dr.divx programı en kolay divx yapabileceğiniz bir programdır indirip deneyin problemle karşılaşırsanız yine burada sorabilirisiniz ayrıca benim tavsiyem o görüntüleri bir program vasıtayısla 700mb'lik bölümlere ayırıp sıkıştırmadan önce cd'ye çekmeniz eğer hep o kalitede kalmasını istiyorsanız daha sonra hdd'de kalanları divx yapın derim ben ... videoları bölmek için tavsiyem "vcd cutter" isimli program ...
Kullanıcı avatarı
pruva
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen pruva »

Yardımlarınız icin Tesekkur ederim.Filmleri su anda vcd formatında cd'ye kopyaladım.dediginiz gibi yapacagim.Zaten kaseti silmedim henüz.Eger bu divx konusunda basarılı olamazssam tekrar dv avi olarak kaydedip saklayacagım.tekrar tesekkur ederim.
HERŞEY İNSANLAR İÇİNDİR
KARSIYAKA / IZMIR
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

irca ederiz ... evet bencede kasetleride silmemek güzel bir tedbir şuanki cd medyalar pek güvenilir değil gün geliyor bi bakıyorsunuz uçmuş gitmiş ...
Kullanıcı avatarı
makif
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen makif »

çevirmeni diil de oynatıcısının freewere ini biliyorum isteyen varsa inndir.com da ace divx player adı ile.
hepsini çalıştıran küçük ve kullanışlı bi program
Neden insanlar gökyüzünde 400 Milyon yıldız var
denildiğinde inandıkları halde,
yeni boyalı yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?