webcam (acil yardım)

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
kripton55
New Friend
New Friend

webcam (acil yardım)

Mesaj gönderen kripton55 »

arkadaslar.. ben laptop kullanıyorum.. webcamımın ısığı ben kendi isteğimle cam actığımda sürekli olarak yanıyor camı kapattığımda sönüyor.. biri benim pcme girip benden habersiz webcamımı acmak istediğinde de bu ışık yanar mı?yardımcı olursanız sevinirim..
kripton55
New Friend
New Friend

arkadaslar lütfen konuda bilgisi olanlar bi cevap yazsınlar... gercekten benim için önemli bi konu... lütfen...
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Yanar. O ışık web kamerasının donanımıyla ilgili olduğundan çalıştığını gösterir. Ve kim çalıştırırsa çalıştırsın o ışık yanmadan çalışmaz.
Dreams
kripton55
New Friend
New Friend

verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim...ben biçok yere sordum... hemen herkes aynı şeyi soyledi...ama yine de emin olamadım...bir de forumlarda sansımı deneyeyim dedim.. çünkü nadir de olsa webcam acmak istediğimde webcaminiz su an baska bi program tarafından kullanılıyor uyarısı veriyor... bu esnada webcamısığım yanmıyor ama tedirgin oldum... bikaç saat veya bi kac gun sonra kendiliğinden duzeliyor... bu konu hakkında bi fikrin var mı?
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Başka bir program tarafından kullanılıyor uyarısını görmek lazım. Belki de kamera tam kapanmadan o uyarıyı veriyor olabilir.
Dreams
kripton55
New Friend
New Friend

uyarıyı göstermek isterdim ama bi süredir olmadı... yardımcı olduğun için tesekkürler... senden başka da yardım eden olmadığı için ayrıca teşekkürler...