İnteraktif Eğitim Platformu UĞUR TV Hakkında

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..
menza
New Friend
New Friend

İnteraktif Eğitim Platformu UĞUR TV Hakkında

Mesaj gönderen menza »

UĞUR TV, ÖSS ve SBS'ye hazırlanan öğrenciler için oluşturulmuş bir interaktif platform. İsterse veliler de UĞUR TV'ye üye olarak çocuklarının ne kadar çalıştığını, kaç test çözdüğünü, başarı durumunun ne aşamada olduğunu takip edebiliyor.

Sistemdeki sorular Uğur Dershaneleri ve Bahçeşehir Koleji hocaları tarafından oluşturulmuş. Soru havuzunda 120.000'den fazla soru var. Bilgi yarışmaları, oyunlar, rastgele sorulardan oluşan testler gibi değişik imkanlar mevcut. Site, web 2.0 trendlerine uygun ve kullanıcı odaklı bir tasarıma sahip. Mesela bir soruya yanlış yanıt verdiğinizde size o sorunun doğru çözümünü açıklayan bir video gösteriliyor. Tıkladım, sorunun çözümünü anlatan bir video geldi.

UĞUR TV'de aldığın yarışma skorlarını Facebook'ta arkadaşlarınla paylaşıp onlarla kapışabiliyorsun bu da ilginç.

gnçtrkcll'liler günde 6, ayda 20 kontöre üye olabiliyor. Üyelik 2 Mart'a kadar bedava. Yani kontör üzerinden hesaplarsak ayda 3-4 liraya geliyor, sağladığı imkanlara göre hiçbirşey değil aslında.

bir bakın derim, özellikle ÖSS ve SBS hazırlık aşamasındaki arkadaşlar. 2 Mart'a kadar bedava üyeyim ben sonra da devam edebilirim.

Adresi de şu:
http://www.ugur.tv