Sevdiğim Bir Kız Var Ama Açılamıyorum :S

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
GencAsik
New Friend
New Friend

Sevdiğim Bir Kız Var Ama Açılamıyorum :S

Mesaj gönderen GencAsik »

Merhabalar Benim Adım Halil
Sevidiğim Bir Kız Var Ama Açılamıyorum
Ona Sevdiğimi Sölemek İstiyorum Ama Utanıyorum
Ona Nasıl Açılmam Gerektiğini Sölermisiniz?
:oops:
MaDHaWK
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen MaDHaWK »

Sakın delilik etme mutlaka açıl. He sana şunuda sölyliyim kesinlikle kızı takip etme hani eskiden bende çok yapardım kızı evine kadar takip ederdirk. Bunu kesinlikle yapma. erkek olduğunu gösterceksin böyle bi durumda ki etkilensin eğer bi okuldaysan git kızın yanına yaa xxx senle bişey konusacaktım benle gelirmisin 2 dakka arkadaslar sizden de müsade istiyorum az sonra xxx i gödercem dersin.Bu kızın hem koşuna gitcektir eminim takip falan etme haberi olursa gözünden düşersin.Hadi göster erkekliğini
http://www.vesselam.org
Kullanıcı avatarı
melike89
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen melike89 »

evet kesinlikle takip olmasın bide sunu demek istiyorum eger hiç tanısmadıysanız sadece görüyorsan direk gitme bence sonra erkekler hep böylemi diye genelleme yapılıyo:Dönce ii tanıtmaya bak kendini senden hoslanmasını sagla ve soraaaa.....sorası kolay iş:Dkolay gelsin...
Kullanıcı avatarı
Türk
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Türk »

Aynı olay benim de başıma gelmişti.

Ben de bir zaman bir kızı sevmiştim ama bir türlü açılamıyordum. Açılamadığım için de asla kabul etmeyecek, kabul etmez sanıyordum. Hatta bir kere söyledim ve red etti. O zaman tamam bu iş dedim, bir daha asla kimseye böyle bir teklifte bulunmayacağıma dair kendi kendime söz verdim. Fakat ondan sonra kızla aramızdaki yakınlaşma daha farklı oldu.

Sonra aramızdaki yakınlaşma farklılaşınca tekrar bir teklifte daha bulundum ve kız kabul etti. Şu anda da nişanlanmaya hazırlanıyoruz bu kızla...
Kullanıcı avatarı
melike89
Slow Friend
Slow Friend

allah tamamına erdirsin:)
Kullanıcı avatarı
Türk
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Türk »

melike89 yazdı:allah tamamına erdirsin:)
Sanırım bunu bana söylüyorsunuz. Allah tamamına erdirir mi erdirmez mi bilmiyorum ama aşk zor iştir. Bazen diyorum elimden gelse vurup öldürürdüm hem aşkı, hem sevdayı...
Kullanıcı avatarı
Eda_Aksoy
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen Eda_Aksoy »

Öncelikle tanı onu tanımıyorsan, önemli olan karakter... Ve kendine güven.
Kullanıcı avatarı
melike89
Slow Friend
Slow Friend

sevgili TÜRK...evet size söylemiştim allah tamamına erdirsin diye...biraz karamsar göedüm yalnız sizi çok ağır zor bir işe adım atma niyetiniz olduğunuzu söylemitiniz o yüzden-nişanlanmak!-aşk zor evet ama yinede birgün karsılasırsanız vurmazsanız sevinirim :)
Kullanıcı avatarı
Türk
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Türk »

melike89 yazdı:sevgili TÜRK...evet size söylemiştim allah tamamına erdirsin diye...biraz karamsar göedüm yalnız sizi çok ağır zor bir işe adım atma niyetiniz olduğunuzu söylemitiniz o yüzden-nişanlanmak!-aşk zor evet ama yinede birgün karsılasırsanız vurmazsanız sevinirim :)
Son derece haklısınız. Bunlar ciddi ve gerçekten çok zor işler. Uğraşmak, baş etmek insana zor geliyor.
Kullanıcı avatarı
kursatelacar
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen kursatelacar »

MeLike aSkLa aRan Cok iyi gaLißa..:)
aSkı ßöLe SahipLenip SeweCen yakLaSanı iLk defa GöRüyoRum...:d
Welcome To My World I am The Best ALAYINA REST:)