5 dk'de eTürkiye'yi dünyanın süper gücü yapın!!!

İnternet üzerindeki web tabanlı eğlenceli ve değişik uygulamalar.
Kullanıcı avatarı
azazil_tr
New Friend
New Friend

5 dk'de eTürkiye'yi dünyanın süper gücü yapın!!!

Mesaj gönderen azazil_tr »

Evet yanlış duymadınız. Günde sadece 5 dakika ayırarak eTürkiye vatandaşı olarak iyi bir iş sahibi olabilir, çok güçlü bir savaşçı haline gelebilir ya da politikaya atılarak milletvekili veya devlet başkanı dahi olabilirsiniz. Avrupa ve Amerika'da birçok ülkede aralarında devlet başkanlarının da bulunduğu bir ortamda sizleri de bekliyoruz. Yapmanız gereken ise çok basit hemen bana PM atarak size göndereceğim davetiyeyi kabul etmeniz yeterli olacaktır.
Ya da ben dayanamıyorum davetiye almadan hemen katılmak istiyorum diyorsanız işte adres
www.erepublik.com

Peki neden bu siteye üye olalım? Bize faydası nedir?
1. Gerçek dünyada bulunan ülkelerin oyun içerisinde yer alması
2. Türkiye'ye destek verilmesi (Sanal alanda sesimizi duyurmak -Biz burdayız diyebilmek!!!-)
3. Şirket kurup patronluğun tadını çıkarabilirsiniz (Kar/zarar etme, ürün satma gibi) veya fazla zamanınız çalışan olarak devam edebilirsiniz.
4. Parti kurup iktidarda söz sahibi olabilirsiniz - Gerek Türkiye'de gerekse Avrupa'da - (Şu an başka hiç bir yerde yok!!!)
5. Orduya katılıp kahraman olma ve savaşçı olarak hayatını kazanma imkanı
6. Kendi gazeteni çıkarıp bağımsız ve özgür olarak haber yapma imkanı (Sırf bunun için bu oyun oynanabilir "özgür düşünceye yer veriyor olması")
7. Forumlarda gerçek tartışma ortamının bulunması (gerek Türk gerekse yabancı oyuncularla)
8. Sahip olduğu basit ingilizce ile kolaylıkla eDünya'ya adapte olma imkanı

Peki anladım fakat ben gelmeden önce neler oldu? Bi öğrenebilirmiyim?
Tabiki. Şu an itibariyle Türkiye sınırları itibariyle Yunanistan ve İsrail'i kontrolü altına almış durumda tıpkı Osmanlı İmparatorluğunun gelişme dönemindeki gibi
sınırlarını geliştirmiş durumda ancak bu konu beraberinde azınlık sorununun ortaya çıkmasına neden olduğundandır ki bu nedenle sizlerin oyuna katılarak
katkılarını (çalışarak, askeri eğitim alarak ve oy kullanarak) bekliyoruz. Ayrıca şu anda Dünya Savaşı yaşandığından dolayı ve karşı bloktaki ülkelerin aşırı
güçlenmesi nedeniyle onları durduracak etkili gücün sizler olacağını değerlendirmekteyiz. eRepublikte Amerika tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi 1 nci olarak
yaşamını sürdürmeye devam etmekte ancak bunu değiştirecek olan yine siz ve sizin arkadaşlarınız...

Durumu anladım. Artık kayıt olabilirim peki ne yapmam gerekiyor?
Eğer edünyada küçük bir kazanç elde etmek istiyorsanız size davetiye gönderebilirim. Bunun sayesinde hem siz hem de ben 1 hafta devam ettiğiniz takdirde
extradan 5 altın kazanmış olacağız ve böylelikle kolay yolla edünyada kazanç elde etmeye başlayacağız.

Siteye kayıt oldum ve site İngilizce? Çaresiz kaldım ne yapmam gerekiyor?
Sizin için sitede hayatını sürdüren arkadaşlarımızın özenle hazırladı
http://wiki.erepublik.com/index.php/Tutorial_(Türkçe) adresten kolaylıkla edünya ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.
Ayrıca daha fazla bilgi almak için ise hazırladığımız
http://www.erepublik.com/en/article/ere ... u-693499/1 size adım adım yol gösterecektir.

Evet şimdi sıra sizde... Katkılarınızın bizler için çok önemli olduğunu belirtmek isterim. Hepinize sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler. Edünya'da buluşmak dileğiyle...
--emre07 oyundaki nickim--
Kullanıcı avatarı
ByUzman
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen ByUzman »

Yawn o kadar şeyi nasıl okuyalım biraz daha kısa yazsaydın keşke xD Yinede paylaşım için Tşklr.
[align=right][u][b] [size=150][color=darkblue] Fяєєяuηηiηq & Paякσuя [/color] [/size][/b][/u][/align]
Kullanıcı avatarı
azazil_tr
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen azazil_tr »

bence okumalısınız bu yazı oyundki e-Turkey bşkanı tarafından hazırlandı ben hazırlamdım yani
ム乙ム乙iレ_イ尺