lütfen arkadaşlar çok acil yardım!!

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
Kullanıcı avatarı
hsbhb
New Friend
New Friend

lütfen arkadaşlar çok acil yardım!!

Mesaj gönderen hsbhb »

arkadaşlar konu daha önce varmıydı bilmiyorum varsa şimdiden özür dilerim pc im durup dururken ekran karardı ve bi uyarı yazısı çıktı bu uyarıyı ilk defa görüyorsanız yeniden başlatın yada bazı bileşenleri silin vs diye yeniden başlattım bu kezde böyle bi uyarı çıktı:'windows nt has found only ok of low memory 512 k of low memory is required to run windows nt you may need to upgrade your computer or run a configuration program provided by the manufacturer'bu ne demek lütfen yardım edin şimdiden tşk
Kullanıcı avatarı
pikachuvolkan
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen pikachuvolkan »

arkadaşım RAM de sorun olabilir . ben de daha önce böyle bir vaka ile karşılaştım. RAM i değiştirdikten sonra sorun ortadan kalktı...
Kullanıcı avatarı
beratcan_57
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen beratcan_57 »

pikachuvolkan
arkadasın dedıgı doogru olabılır benımde bı kac tavsıyem olacak remlerını yada rem ını sok kolanyalı bır medılle yada sılgı ıle sarı pın kısmını temızle rem yuvalarını toz dan arındır soktugun rem yuvasına degılde dıgerıne tak bı ıhtımal guç kaynagınada bı bak kaclık ıyı bır sıstemın varsa ve kaynak yetersızse donanımsal sorunlar meydana gelebılıyor
Kullanıcı avatarı
Yalovam77
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Yalovam77 »

kardeş banada böyle bir şey oldu...İstersen bir bilgisayarcıya götür veya yukarıdaki arkadaşın dediği gibi temizleyebilirsin....ama geçeceğini sanmıyorum....yinede ALLAH kolaylık versin......
Kullanıcı avatarı
16321632
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen 16321632 »

banada böyle bir sorun oldu ben adımı seyretim sorun kalktı yeniden başlatmayacaktın bence
http://aslforum.forumup.com/