Mor ve diğer renkler!.

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mor ve diğer renkler!.

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

Rrenk Cümbüşü
Renklerin en güzeli, en huzur vereni bence MOR!..Mor kiminin en nefret ettiği renktir.. Bazen hayal ediyRorum da yaşamımdaki her şeyin mor olduğunu. hayali bile güzel....Bazen de diğer renklerin bana içten içe sitem edişlerini duyuyorum.. Renklerden gönül alma zamanı geldi diye düşünüyorum :)
Kırmızı ; Sen ihtirası,gücü çağrıştırıyorsun.. Sen olmasan bayrağımızın rengi kırmızı olmazdı.. sen olmasan aşkın rengi,sembolü kırmızı olmazdı.. Görüyorsun değil mi? Bana sitem etme artık!..
Sen sarı, sen ne kadar önemli olduğunu biliyorsun değil mi ?Bize ısı kaynağı veren, ulaşılmaz güneşin rengisin sen!..Sadece güneşin rengi olman bile yetiyor.. Bir de kırmızıyla iyi anlaştığın da , ya da yan yana geldiğinizde ne kadar güzel uyuşuyorsunuz ;)
Sen mavi:düşünsene sen olmasan gökyüzü renksiz,deniz anlamsız olurdu..Denizi deniz yapan sensin senin o büyüleyici maviliğin...Hıh tebessüm et şöyle..J
Narin,renklerin en şekeri,pembe...Sen niye üzülüyorsun ki yaşamda dişileri simgeliyorsun.. biliyorsun ki biz dişiler hafife alınacak kişiler değiliz ;P.. insanların toz pembe hayallerisin.. herkes etrafı senin gibi görmek istiyor.. senin bir de şeker pemben yok mu..İnsanın yiyesi geliyor..Seviliyorsun kısaca üzülmeni gerektirecek bir şey yok..
Turuncu : bana bak ! kafanı eğme lütfen..Çok tatlısın.. oldukça güçlü bir albenin var. Genelde herkes tarafından seviliyorsun.. Sevildiğini duyunca nasıl da ağzın kulaklarına varıyor değil mi ?....
Sen yeşil.. Hele senin hiç üzülmeye hakkın yok!..sen doğanın,çevrenin rengisin.Yeşil bir dünya için herkes uğraşıyor ya da en azından istiyor..Sen ise surat yapıyorsun.. cıx cıx hiç yakışmıyor sana!..
Gelelim siyaha...Neden bu kadar karamsarsın? İnsanlar seni kötülükle bağdaştırıyor diye mi? Anlıyorum.. Ama bana ve bazı insanlara göre sen renklerin en asilisin.. Kötülüğün,matemin,karanlığın,acının aksine oldukça iyisin..her ne kadar dışardan belli olmasa da !..Beyazla da kıyaslanmanı saçma buluyorum.. Beyaz kadar güzelsin!.En önemlisi sen asilsin bunu unutma...
Beyazcım bakıyorum da hemen gülmeye başladın..Eee sende haklısın..Beyaz denince akla saflık,temizlik,güzellik geliyor tabi..Kar yağıyor her taraf bembeyaz oluyor ama düşünmesi siyahtan ;)
Eveeet.. Şimdi sıra sende hayatımın rengi MOR..MOR MOR MOR! Şu üç harfin hayatımdaki yeri ve önemi o kadar büyük ki. En önemlisi de benim rengimsin sen.. Her şeyim mor( en azından olması gerekenler..) ama elbet bir gün benim için sular da mor olacak her şey mor olacak.. biLirsin ki suları çok severim. Özellikle MOR suLarı.. Mor ve derin sulardayım...
Diğer renklere gelince..sizde çok önemlisin..hoşça kalın renklerr.hoşça kalın!.Unutmayın ki gökkuşağında biriniz olmasanız o gökkuşağı olmaz..
Sizin renginiz ne?
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

siyah ve beyaz :wink:
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

insan bi okur yorum yapar adam direkt siyah beyaz yazmış saol be onur :)
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

olmazki yazının girişinden bir mor baskısı altına giriyorsun zaten, buna hile derler
Sizin renginiz ne?
burda bile mor yani hiç utanma yok
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

siyahla beyaza yazdığım şeyleri oku istersen eee.. moRa torpil yaptık oğlum :)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

katıLıyom sana..en sağLam renk mor dur bencede..sEnce ? (:

keşke mor bi kedim olsa
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

mRcOLL yazdı:katıLıyom sana..en sağLam renk mor dur bencede..sEnce ? (:

keşke mor bi kedim olsa
belli olmuyor mu yazdığım yazıdan hangi rengi sevdiğim :) ben herşeyi mor hayal etmiştim ama kediyi etmeyi unutmuşum bak.. ıımmm yok ya mor kedi güzel olmaz canavar gibi bir şey olur.. ;) hayvanların rengiyle oynamayalım en iyisi... MOR MOR M-O-R ne harika renk !.. :lol:
Kullanıcı avatarı
haticeozmen
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen haticeozmen »

benim rengim mavi.ne bileyim huzur verici bir renk bence....özellikle de deniz ve gökyüzünün mavi olması yeter zatiii
Kullanıcı avatarı
IWAS
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen IWAS »

MoR mu hmm ii bi renk ama o kadar ho$ değil. SiyaH bence en güzeli yazıda da söyLendiği gibi asil olan o...
Eşit olmasın diyorsanız, kadınla erkek...
Kara çarşafa girsin diyorsanız,
Yobazın gazabından ürkerek...
Diyorsanız ki, okumasın
Kadınımız, kızımız;
Budur bizim alın yazımız...
Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

EcCeNtRiC_girL yazdı:
mRcOLL yazdı:katıLıyom sana..en sağLam renk mor dur bencede..sEnce ? (:

keşke mor bi kedim olsa
belli olmuyor mu yazdığım yazıdan hangi rengi sevdiğim :) ben herşeyi mor hayal etmiştim ama kediyi etmeyi unutmuşum bak.. ıımmm yok ya mor kedi güzel olmaz canavar gibi bir şey olur.. ;) hayvanların rengiyle oynamayalım en iyisi... MOR MOR M-O-R ne harika renk !.. :lol:

tamam mor kediden vazgeçdim..mor bi kapLumbağ oLSun..YanLız araba oLanIndan (: