Windows XP LongHorn v4008

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
Kullanıcı avatarı
Latin
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Windows XP LongHorn v4008

Mesaj gönderen Latin »

Selam beyler baktımki forumda XP çöktü çökecek yardım felan diyenler var artık bırakn o işleri Longhorn çıktırı verdi. Ama sakat yani var Tr versiyonu henüz yoq. Xp misali ms-dos tan çalışmıyan bir setup'a sahip. Windows ortamında kurulum yaparken format clear gibi tehlikeli kelimeler içeriyor. Acaba bu işletim sistemi Fat32 , NTFS gibi olan yeni WinFS biçimini kullanıyor kurulum öncesi kendisi diske format atıpmu yükleme yapıyor . Bir bilginiz varsa yazdırın bişiler arkadaşlar. Kurucam ama tırstım birden malum 2 senelik sistemi mi kayıp etmek var ucunda.
®Latin_Lower®
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Dosya sistemini değiştireceği doğru ama zannedersem o alpha versiyonlarda bu daha henuz entegre edilmiş değil. Ama şuanki sistemi kaybedeceğin bir gerçek ayrıca benim sana tavsiyem kesinlikle günlük kullandığın bir bilgisayara böyle alpha beta işletim sistemi kurma ben zamanında xp nin beta versiyonunu kurmuştum sonra çok başım ağardı ne eksiklikleri vardı tahmin edemezsiniz cd rom a takılan cd lerin içeriğini bile adam gibi göstermekten acizdi sonunda göçtüde yine eski bir işletim sistemine dönmüştüm yani çok uzun zaman kalmadı, ben bekle ve final versiyon çıktığında kur derim bu da yanlış bilmiyorsan 2004 sonbaharına doğru çıkması bekleniyor. Fakat bu sistemle gelecek çok enteresan olaylar var ki bunu bi ara uzun uzun konuşuruz :arrow:
Kullanıcı avatarı
Latin
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Long Horn Kurdum.! ilk görüşler

Mesaj gönderen Latin »

Long Horn kurdum bendeki versiyonu :
Windows XP Longhorn v4008 tam sürüm değil yanü upgrade olarak kullanılıyor. Yüklediğim longhorn günlük bir deneme sürümü olarak geliyor crack arıyorum ama henüz bulabilmiş dğeilim bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana e-mail veya icq yolu ile ulaşırlarsa sevinirim.

Nese işletim sisteminin kendisi sadece açılmış hali yani hiç bir programı
kullanmadan 150 - 180 mb arası bir ram harcıyor buda sistemin düzgün çalışmadını olanaksız kılıyor. neyse ben size bu satırları yazarkan longhorn
crack olman icin son 13 günün diye uyarı veriyor.

Eğer crack hakkında bilgisi olan varsa lütfen bana ulaşsınlar.

latin_*******
®Latin_Lower®