Başınızdan geçen komik olayları itiraf edin rezil edelim!

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
mourhuun
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen mourhuun »

deniz_sekeri yazdı:teyzemin kızı sınava girecekti. ben sanırım 9 yaşındaydım. sınav başvuru formunda gerekli şeyler yazıyordu.maddelerden biride CEPHEDEN FOTOGRAFdı. Alllah allah dedim cepheden fotograf sanırım erkekkler için dedim bu madde. sonra aklım tabi onda kaldım dedim ben mi yalnış okudum. Annemin yanına gittim anne kızlar askere gitmiyo ki nasıl cephede fotograf çektirsinler. yada diğelim erkek askere gitti ama foto çektirmedi şimdi bu sınva giremiycek mi? tabbi annemde bastı kahkahayı o sadece yüzünün fotografı yani onun için cepheye gitmesine gerek yok dedi. hala dalga geçer benle :(
:D :D

dün akşam saat sekizbuçuk. kapı çaldı. sucu bir damacana suyla çıkageldi. e biz su istemedik falan. bereket suyumuz da btmeye yaklaşmıştı, aldık. 3milyon 350 bin lira. adam bize 150 bin verecek. bozuk 50 binini düşürdü. yerler mermer. tek parmak, iki parmak, avuç, iki baş parmak bi kuş parmağı vs. bi sürü kombinasyon denedi. 50 binin gelmeye niyeti yok. "abi" dedim"itfaiye çağırayım mı?". adamdan baya bi gülmüştük.
Ayrıldı gönül yine bir tek eşinden
Bulmakta teselli batan akşam güneşinden
Alnımdaki hattı yaşımın matemi sanma
Her çizgi açıldı acı hicran ateşinden
İşsiz mühendisle yine yeniden