Başınızdan geçen komik olayları itiraf edin rezil edelim!

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
BLACk__DeViL
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Başınızdan geçen komik olayları itiraf edin rezil edelim!

Mesaj gönderen BLACk__DeViL »

Bu böLümde Başınızdan geÇen komik olayları itiraf etmenizi istedim.İnŞallah vardır...
[img]http://img303.imageshack.us/img303/8392/imza27kv3.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
BLACk__DeViL
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Öncelikle ben bir itirafta bulunayım.Birgün yolda gidiyordum.Biryere birşey yetiştirecektim.En son arkama baktığımda arkamda kimsenin olmadığını gördüm.Fakat küçüklüğümden isim ile tanıdığım fakat beni tanımayan birisi "ne yapıyosun" dedi.Bende bana söyledi heralde deyip yanına gittim tokalaştım.Aradan 30 sn geçmişti ki arkamdan birisi geldi ve bana baktı.Tokalaştıgım kişi ise "buyur birader bişey mi istedin?" demez mi.Orada yerin dibine girmiştim.ama sonra yolda giderken gülmekten kendimi alamadım.işTe böyle...
Kullanıcı avatarı
sevgi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen sevgi »

bi akşam bi arkadaşıma uramıştım sonra arkadaşımın kız kardeşi gidipte kahve getirid ben içmiyom diyodum oda önümde dumuş ısrarla içeceksin diyodu baktım çok ısrar ediyo içiyim dedim elemi uzattığımda oda içmiyorum sandı ve kahveler elinde gitti elim şöyle havada kaldı annesi falanda oturuyodu hepsine iyice rezil oldum
Aşk caddesinde seninle yürürken, ayrılık yağmuru yağdı birden, şemsiyesiz kaldık ve ikimizde sırılsıklam olduk

[img]http://www.110bazar.com/sad.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
BLACk__DeViL
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

:P
Kullanıcı avatarı
commando
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen commando »

Evlenmeden önce eşimin ailesine ilk ziyaretten sonra onlarda bize iade-i ziyerette bulunduklarında büyük bacanak da gelmişti ordan burdan konusurken konu o zamanlar gazatelerin 18 ay vadeyle bilgisayar satmalarına geldi tabi samimiyet yok resmiyet var o zamanlar.. eniştem sahiden dedi ne enayiler var bilgisyar çöp oluyo hala dolarla taksit öemek için birbirleriyle yarısıyorlar..bacanak ne dese begenirsiniz -bende aldım o kampanyayla...nasıl kıvıracagımızı bilemedik imkanda yoktu zaten ailecek hatta bacanak dahil rezil olmustuk yaw.. gene hatırladım guldum bak...
[b] Biri Ecdadima Küfrettimi boğarim.
Boğamasamda yanımdan kovarım..
Yumuşak başlıysam kim dedi uysal koyunum..
Kesilir ama çekmeye gelmez boynum..
Mehmed Akif Ersoy [/b]
Kullanıcı avatarı
aaKe
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 2. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen aaKe »

Kış aylarından biriydi istanbul da genel de böyle çok kar yağmadığı için hepimiz sokağa dökülmüştük bembeyazdı hertaraf kardam adam faslından sonra napalım napalım geçen arabalara kartopu atalım dedik sonra tamam dedik minibüs caddesine gittik başladık atmaya otobüslere minibüslere bide taksilere atacaktık çünkü normal araba kenara çekip kovalayabilirdi -bize göre tabi- artık hangimiz attık bilmiyorum geçen taksilerden birinin camına camıda az acıkmıs Kış ya adama geldi herhalde ben birinin elinde levye gibi bişeyle üstümüze koştuğunu hatırlıyorum adam taksiyi bıraktı öyle bize doğru koştu ya :) o günden sonra taksilere atmadık kar topu baKın atmadık demiyorum şimdi olsa atarım ama bide taksiciyi döverim bugün 23 nisan be :)
[size=75][color=grey][b]I found her...[/b][/color][/size]
CaGLa2

Mesaj gönderen CaGLa2 »

uzunnn senelerrrrrrrrrr önce yani orta1 e giderken okullun hentbol takiminda oynuyordum ve her gun sabah antreman akşam mac vardi iki o arada okula gidip geliyorduk baglar başi spor salonunu bi cok kişi bilir sanırım hafif yokus olan bi yer var ordan cıkmaya çalışıyorduk tüm takim ve sinif arkadaşlarımız acele ile sabah akşam haliyle ne halde oldugumuzu tahmin edebilkirsiniz.. tam o srada hizlanayim derken ayakkabımın bagına tasindim ve yaklaşik 30 kişinin ortasinda yere yapıtım cok fena olmustum kip kirmizi oldum macı bırakip dönmeyi düşündüm hala unutamıyorum...
Kullanıcı avatarı
Cucu
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Cucu »

her zamanki gibi bir sabah kuşluk vakti işe gitmek üzere evden çıktım.
Her zaman bindiğim otobüse bindim güzelce kuruldum uyuma moduna geçtim anadolu yakasından avrupa yakasına doğru tıngırı mıngırı gittik.
İşe geldim herkese günaydın dedim o sırada biri dediki
saçının arkasına ne taktın?
Ne takmışım?
elimi saçımın arkasına götürdüm elime sert bişeyler geldi
Tanrım! akşam saçımın arkasına şekil versin diye sardığım bigudiler hem de 3 tane
ah hatırladıkça hala fena oluyorum
Yer demir Gök bakır ee ortası....
Kullanıcı avatarı
underworld_43
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen underworld_43 »

birgün yine okludan çıktım ewe dogru gidiyodum bizim memlekete dogal gaz daha yeni geliyo belediye dogal borusu daoşamak için çukur kazıyolar bizim arkadaş saf saf etrafa bakıyodu çukura düştü bende gülmekten oldum biraz ileri gidik bi çukurada ben düştüm işte koptugum an o oldu :D
Kullanıcı avatarı
deniz_sekeri
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen deniz_sekeri »

teyzemin kızı sınava girecekti. ben sanırım 9 yaşındaydım. sınav başvuru formunda gerekli şeyler yazıyordu.maddelerden biride CEPHEDEN FOTOGRAFdı. Alllah allah dedim cepheden fotograf sanırım erkekkler için dedim bu madde. sonra aklım tabi onda kaldım dedim ben mi yalnış okudum. Annemin yanına gittim anne kızlar askere gitmiyo ki nasıl cephede fotograf çektirsinler. yada diğelim erkek askere gitti ama foto çektirmedi şimdi bu sınva giremiycek mi? tabbi annemde bastı kahkahayı o sadece yüzünün fotografı yani onun için cepheye gitmesine gerek yok dedi. hala dalga geçer benle :(